חיים הר כסף חובש בכיר במד"א ההרוג במנהרות יוקנעם

בתאונה בכביש 6 מנהרות יוקנעם טופלו ופונו לבי"ח רמב"ם 4 פצועים, מרמב"ם נמסר כי הפצוע אנוש נפטר, בת ה 17 במצב קשה, בנו בן 20 במצב קל, תינוק כבן שנתיים במצב קל, הנהלת מד"א הודיעה שההרוג הוא חובש בכיר בארגון.

31.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חיים הר כסף חובש בכיר במד"א ההרוג במנהרות יוקנעם

 

הודעת בית חולים רמב"ם: "לצערנו הפצוע האנוש מהתאונה בכביש 6 שהגיע תוך כדי החייאה נפטר בחדר הלם זמן קצר אחרי הגעתו.

בבית החולים בתו בת ה 17 במצב קשה, בנו , בשנות ה 20 לחייו קל, לתינוק כבן שנתיים במצב קל. רעייתו של המנוח הגיעה לבית החולים, וקיבלה את הבשורה. אני לא יודע לגבי בני משפחה אחרים - לכן אנא נהגו ברגישות הנדרשת מדא מרחב כרמל".

ממד"א נמסר כי, חיים הר כסף ז"ל, חובש בכיר במד"א, "היה מתנדב מסור, פועלו ותרומתו היו סמל לליבו הרחב".

משפחת מגן דוד אדום אבלה עם לכתו של מתנדב מד"א חובש בכיר חיים הר כסף ז"ל שנפצע באורח אנוש ביום שלישי בתאונת דרכים קשה בכביש 6 ומותו נקבע בבית החולים רמב"ם. הר כסף ז"ל (43) החל את דרכו בתחנת מגן דוד אדום בירושלים ובהמשך התנדב בתחנת מד"א ברמת גן הסמוכה לביתו בבני-ברק כחובש בכיר. הר כסף ז"ל הותיר אחריו אישה ושישה ילדים.

מאיר רוטנשטיין, חובש בכיר במד"א, יו"ר ועד מתנדבים ירקון-מערב וחברו הקרוב של חיים ז"ל, ספד לו:* "קשה לי לדבר על חיים בלשון עבר, הוא החל את דרכו במד"א לפני למעלה מ-20 שנה והיה איש חסד אמיתי בכל מובן המילה - אדם טוב לב שיכול היה לעזוב הכל, רק כדי להגיע באמצע הלילה לעזור לאדם במצוקה. הוא הנחיל את ערכי העזרה והסיוע לזולת בכל אדם שבו נגע ובעקבותיו, גם הבן שלו הצטרף למגן דוד אדום".
 
דורי חיים, מנהל מרחב ירקון במד"א:"חיים ז"ל היה מתנדב מסור ואהוב. אנו משתתפים בצער המשפחה וכואבים את לכתו. פועלו ותרומתו לארגון במשך שנים כה ארוכות היו סמל לליבו הרחב ולרצון שלו לסייע בכל עת, ללא תנאי. יהי זכרו ברוך".
 
אלי בין, מנכ"ל מד"א: "מגן דוד אדום כואב את מותו הטראגי של חברנו, מתנדב ותיק בארגון שאלפי בני אדם חייבים לו את חייהם. משפחת מד"א מחבקת את משפחת הר כסף ומשתתפת בצערה. יהי זכרו ברוך".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים