כתבי אישום בגין רצח נגד שני בני דודים משפרעם

פרקליטות מחוז חיפה פלילי הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתבי אישום נגד שני בני דודים משפרעם שירו בצוותא לעבר צעיר שמת מפצעיו, על רקע סכסוך משפחות בעיר.

03.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כתבי אישום בגין רצח נגד שני בני דודים משפרעם

 

פרקליטות מחוז חיפה פלילי הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתבי אישום נגד יחיא (חמיד) בן יחיא חוג'יראת בן 20 ונגד עקאב (בן אחמד) קאסם בן 22- בני דודים תושבי שפרעם בגין רצח המנוח סעיד חוג'יראת, יליד 1996 וכן ניסיון לרצח ועבירות בנשק. 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד מוחמד מולא וטל עופר עולה כי על רקע סכסוך משפחות בעיר , ועל רקע סברתם של הנאשמים שהמנוח ואדם נוסף בשם מחמוד חסמו ברכב את דרכה של אחותו של יחיא, החליטו הנאשמים ביום  18/7/19 לנקום, ולפגוע באלו שחסמו, לטענתם  את דרכה של האחות.

הנאשמים הצטיידו בנשק וביקשו מאדם נוסף להסיע אותם לכיוון מפעל בטון קדמאני בעיר, בסמוך לשעה 00:34:20, הגיע לכיכר קדמאני ושני הנאשמים ירדו מהרכב והלכו לכיוון שכונת המחצבה כשהם נושאים את הנשק. זמן קצר לאחר מכן הבחינו ברכב, שחנה על השול, ובו המנוח ונסראללה שישבו בו.

עוד עולה כי בסמוך  לשעה  00:37:00 ירו בצוותא חדא, לעבר המנוח ונסראללה, באמצעות הנשק, מספר יריות, בכוונה לגרום למותם. לאחר מכן, נמלטו השניים  מהמקום.

אחד הכדורים שירו  פגע בדלת השמאלית אחורית של הרכב , חדר את הדלת, פגע בצדה האחורי של הזרוע השמאלית של המנוח, חדר את  הזרוע ויצא ממנה בצידה הפנימי. הכדור חדר שוב לגו המנוח משמאל, עבר דרך שרירי החזה משמאל, בפגע בריאה השמאלית והאונה הימנית של הכבד.

משהבחין נסראללה שהמנוח נפגע, הוא נסע עם המנוח , עד שהגיע לתחנת הדלק "סטאר", ומשם הובהל המנוח באמצעות אמבולנס, כשהוא ללא דופק וללא נשימה לבית החולים רמב"ם, שם נקבע מותו.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

 

תגובות

מומלצים