לא לקנות בשר ממקומות לא מפוקחים

מכת הבשר השחור שמלא בחיידקים מסוכנים לבריאות הציבור שברוב הזמן מגיע ללקוחות בכל מני דרכים, משטרת ישראל איתרה משחטה פיראטית בחצר בית ובתוכה נמצאו למעלה מ-30 כבשים שחוטות שבשרם היה מיועד ככל הנראה למכירה לרגל חג הקורבן.

09.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לא לקנות בשר ממקומות לא מפוקחים

 

משטרת ישראל בשיתוף פרקליטות מחוז צפון אזרחי יחד עם  יח' הפיצוח וגורמי האכיפה השונים, ממשיכים במאבק בשיווק הפיראטי של מזון העלול לסכן את בריאות הציבור ואשר פוגע במשווקים המורשים, המגדלים את תוצרתם תוך הקפדה על התנאים הנדרשים להבטחת בריאות הציבור ושלומו.

בפעילות אכיפה משולבת של משטרת ישראל ופרקליטות מחוז צפון אזרחי ביחד עם יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות נתפסו מעל 30 כבשים שחוטות כטון וחצי בשר בתוך משחטה פיראטית שפעלה ללא פיקוח ורישיונות בחצר בית בשכונת סאפאפרה בנצרת. בנוסף נתפסו במקום גם ממצאים המעלים חשדות לשימוש בחותמות הנחזות להיות מטעם השירותים הוטרינאריים.

מבדיקה ראשונית עלה כי ככל הנראה הבשר מיועד למכירה לכבוד חג הקורבן. בעל המשחטה בשנות ה - 50 זומן לחקירה ביח' הפיצו"ח ויחקר גם על ידי גופי אכיפה נוספים.

משטרת ישראל בשיתוף פרקליטות מחוז צפון אזרחי יחד עם רשויות האכיפה הנוספות, ימשיכו במאבקם הנחוש כנגד שיווק מזון פיראטי בדגש על מזון מן החי שלעיתים קרובות נשחט ומובל בתנאים לא ראויים ועלול להיות נגוע במחלות ולסכן את בריאות הציבור.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים