מגרש הרכב שפעל ללא רישיון היווה מפגע סביבתי

בפעילות יזומה שבוצעה בהובלת משטרת ישראל ובשיתוף נציגי הועדה המקומית לתכנון ובניה, מס הכנסה, המשרד לאיכות הסביבה, משטרה ירוקה, חברת חשמל ומשרד התחבורה, פשטו הכוחות על מגרש רכבים וחלקי חילוף אשר פעל ללא רישיון עסק.

29.05.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מגרש הרכב שפעל ללא רישיון היווה מפגע סביבתי

 

משטרת ישראל בפעילותה לשיפור והגנה על איכות חיי הציבור והסביבה פעלה בשיתוף זרועות אכיפה נוספים כנגד מגרש רכבים וחלקי חילוף שפעלו ללא רשיון עסק על קרקע חקלאית והיוו מפגע סביבתי חמור.

מגרש הרכבים וחלקי החילוף בכפר מג'ד אל כרום, פעל ללא רשיון עסק וללא רשיון סחר בחלקי חילוף. מנהל המקום (27 , מג'ד אל כרום) עוכב לחקירה. 

המגרש היווה מטרד לתושבים ומפגע סביבתי חמור ואף ניטלה דגימה מהקרקע במטרה לבחון את רמת הזיהום לקרקע שמיועדת לחקלאות.

בהמשך פשטו הכוחות גם על מוסך במג'ד אל כרום אשר הפר צו סגירה שיפוטי ועקב כך, משרד התחבורה יבחן הטלת עיצום כספי של 75,000 שח כנגד מנהל המקום (45 מג'ד אל כרום).

בהמשך חומרי החקירה ,יועברו לתובעת הרישוי של משטרת ישראל אשר תשקול להגיש כתב אישום ובקשה לצו סגירה שיפוטי כנגד שני בתי העסק.

משטרת ישראל בשילוב משרדי הממשלה השונים תמשיך במאבקה כנגד פעילות בלתי חוקית, הפוגעת באיכות חייו ובביטחונו של הציבור,ותפעל בכל מקום על מנת להבטיח את בטחונו ושלומו של הציבור,איכות חייו ולחזק את נורמת הציות לחוק.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים