מהמרים וממוטטים משפחות

זה מתחיל בווינר צ'אנס חישגד ובינגו ומסתיים בבלאק ג'ק, פוקר ורולטה, בקזינו, ביאכטות, בבתים פרטיים במקומות שמוחזקים על ידי ארגוני פשיעה, מהמרים מבזבזים את הכסף שלהם וזה גומר את כל מה שבכיס ואפילו את החסכונות לילדים.

21.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מהמרים וממוטטים משפחות

צילום משטרת ישראל

 

חובות בגין הימורים במשחקי מזל חוקיים של מפעל הפיס, מביאה זוגות רבים לבעיות וחובות קשים, מאחר ואנשים מכורים למשחקי מזל משקיעים אלפי ש"ח בתקווה לזכייה.

הם רק מקבלים את המשכורת שלהם, ומיד פונים לדוכן להמר לגרד כרטיסים, מהמרים כפייתיים לא יכולים לשלוט על הדחף להמר, גם כאשר הם יודעים שזה פוגע בהם וביקיריהם.

אנשים כאלה, נשים וגברים יהמרו בכל מצב, כשהם שמחים או מדוכאים, הם יהמרו כי זה מספק להם ריגוש רב, בדרך כלל התלות הזו בהימורים מגיעה אחרי שהם כבר זכו פעם אחת בסכום קטן של כמה מאות עד אלפי שקלים, אז הם חושבים להתעשר בדרך הזו ושבפעם הבאה הם יזכו במאות אלפים.

אבל כמו שהכסף הזה בא הוא הולך, כי אותם מהמרים לא באמת זוכים, הם לוקחים את הזכייה ומהמרים שוב ומפסידים, הם יכולים לשהות באותו מקום מספר שעות מבלי להרגיש.

חלק מהמהמרים מכור למכונות מזל וומפסידים הרבה כסף בדרך הזו. בערים המשטרה פועלת ומבצעת אכיפה כנגד פעילות עבריינית של הימורים, מה שלא קורה בכפרים, המשטרה פושטת על מקומות שבהם מבוצעת פעילות בלתי חוקית ומחרימה ציודים.

​בין ההשפעות השליליות של המהמרים הבלתי חוקיים ניתן לציין את ההתמוטטות הכלכלית של המשתתפים, והיקלעות לחובות כבדים והרס משפחות.

אותם מהמרים נכנסים לחובות ועקב לחצים פונים לשוק האפור לקבל הלוואות כדי לכסות את החובות הקיימים, הם לא עומדים בהחזר תשלומי ההלוואה ומתדרדרים למצב עוד יותר גרוע.

משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה במאבק כנגד פעילות עבריינית של הימורים בלתי חוקיים ולא פעם מגיעה לכל אותם מקומות המוסווים כעסקים תמימים ולמעשה מנהלים במקום פעילות עבריינית עניפה של הימורים בלתי חוקיים.

משטרת ישראל פועלת בנחישות כנגד תופעת ההימורים בכל הכלים העומדים לרשותה, שכן לתופעת ההימורים הבלתי חוקיים השפעות שליליות רבות: כניסה לחובות והתמוטטות כלכלית של המשתתפים הגורמת להרס משפחות, הלוואות בשוק האפור בריבית גבוהה מאוד אשר ברוב הפעמים גוררת גם סחיטה באיומים ובכוח וכן צבירת הון שחור ע"י גורמים עבריינים שאינו מדווח ותומך בפעילות עבריינית אחרת.

 

פורטל הכרמל

תגובות

2. אישה לפני 12 חודשים
סכנה לבית
1. זוהר לפני 12 חודשים
תשאירו פתח למזל בטעם

מומלצים