מטען חבלה ותחמושת אותרו בסאגור

שוטרי משטרת ישראל חשפו ב-24 שעות נשק ותחמושת רבה, בפעילות יזומה וממוקדת של שוטרי משטרת ישראל אתמול בצהריים בכפר סאג'ור יחד עם יחידת הכלבנים בוצעו חיפושים במספר מתחמים, כאשר בשטח פתוח סמוך לבית מגורים אותר מטען חבלה ותחמושת.

27.05.2019 מאת: פורטל הכרמל

משטרת ישראל עורכת חיפושים אחר אמצעי לחימה

 

שוטרי משטרת ישראל פועלים כל העת נגד האלימות והשימוש הנרחב בנשק חם בקרב החברה הערבית אשר נמצא בידי גורמים עבריינים והפוגע באזרח הנורמטיבי

בפעילות יזומה וממוקדת של שוטרי משטרת ישראל אתמול בצהריים בכפר סאג'ור יחד עם יחידת הכלבנים בוצעו חיפושים במספר מתחמים, כאשר בשטח פתוח סמוך לבית מגורים אותר מטען חבלה ותחמושת. חבלן הוזעק למקום וניטרל את המטען. חשוד בן 23 (סאג'ור) נעצר, נחקר ויובא לדיון בבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו

אתמול בבוקר ביצעו שוטרי משטרת ישראל פעילות ממוקדת בכפר אעבלין , כאשר במסגרתו בשטח פתוח אותר נשק מסוג "M-16" ותחמושת רבה

זהות החשוד ידועה ומעצרו יבוצע בהמשך.

אתמול לפנות בוקר שוטרי משטרת ישראל ביצעו פעילות יזומה בכפר בענה, אשר במסגרתו בוצע חיפוש בסמוך לבית מגורים. במסגרת הפעילות נתפס תת מקלע מסוג "קרל גוסטבותחמושת. חשוד בשנות ה-40 לחייו (בועיינה-נוג'ידאת) נעצר, נחקר ויובא לדיון בבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו.  

בנוסף במהלך סוף השבוע נתפס במג'ד אל כרום במהלך חפירות שבוצעו בשטח פתוח רימון הלם.

משטרת ישראל ,תמשיך לפעול לאיתור כלי נשק, אמצעי לחימה וחשיפה של אותם עבריינים עד להבאתם לדין מתוך מטרה להוביל לשינוי המציאות כדי להרחיק את הפעילות העבריינית מחיי היום יום של האזרחים הנורמטיבים ולהגביר את ביטחון הציבור.

 

תגובות

מומלצים