מטפל במעון תקף חסר ישע וגרם לו חבלות קשות

בעקבות סירובו של חוסה במעון לאנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית לאכול את האוכל שהוגש לו, מטפל במעון תקף אותו בפניו וגרם לו לפצעים, שבעקבות זאת פונה החוסה למיון בבית החולים, פרקליטות מחוז צפון פלילי, הגישה לבית המשפט השלום בנצרת כתב אישום נגד המטפל.

06.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מטפל במעון תקף חסר ישע וגרם לו חבלות קשות

פרקליטות מחוז צפון פלילי, הגישה לבית המשפט השלום בנצרת, כתב אישום נגד סלים בשיר (25) מטמרה, מטפל במעון לאנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית, בגין עבירה של תקיפת חסר ישע ע"י אחראי.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד אלמוג משעול עולה כי במהלך עבודתו של הנאשם כמטפל במעון "מערך דיור מעוני- כפר כנא" טיפל בחוסה הסובל מפיגור שכלי בינוני ומהפרעת התנהגות.

ביום 27.4.20 סמוך לשעה 13:15 ניגש הנאשם לעבר החוסה  בעת שישב בחדר האוכל במעון ובעקבות סירובו של החוסה לאכול את האוכל שהוגש לו.  הרים הנאשם את קולו על החוסה, תפס את הכיסא עליו ישב וגרר אותו בעוד החוסה יושב עליו, מיד לאחר מכן תפס הנאשם את החוסה בידו, הרימו בכוח מהכיסא, דחף אותו בכוח, באמצעות שתי ידיו, אל חדרו של החוסה ודחפו אל עבר מיטתו ויצא מהחדר.

עוד עולה כי בחלוף מספר שניות, יצא החוסה מחדרו אל חדר האוכל, אז ניגש לעברו הנאשם, הרים עליו פעם נוספת את קולו ודחף את החוסה לכיוון החדר. החוסה נכנס לחדר והתיישב על מיטתו, אז ניגש לעברו הנאשם ותקף אותו בפניו באמצעות ידיו. 

כתוצאה מתקיפתו של הנאשם נגרם לחוסה חתך באף באורך 4 ס"מ ומכאוב. בעקבות זאת פונה החוסה למיון בבית החולים פוריה לצורך קבלת טיפול רפואי.

 

תגובות

1. Mjnooona לפני 28 ימים
תקיפת חסר ישע

מומלצים