מכרו סמים מתוך פיצוציה בתחנת דלק

שוטרי משטרת ישראל פשטו על פיצוצייה בתוך מתחם דלק, שממנה נמכרו סמים מסוכנים לכל דורש, בעלי הפיצוציה נעצרו ומפקדהמחוז סגר את הפיצוצייה לאלתר.

16.04.2018 מאת: פורטל הכרמל
מכרו סמים מתוך פיצוציה בתחנת דלק

בפעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל נעצרו 3 חשודים, בחשד לסחר בסמים מסוכנים מסוגים שונים מתוך פיצוציה במתחם תחנת דלק בעיר עראבה.

במהלך החודשים האחרונים התנהלה חקירה סמויה כנגד תחנת סמים מסוכנים, בבעלות שני שותפים (27 ו28), שפעלה בתוך פיצוציה במתחם תחנת דלק בעיר עראבה.

החשודים נהגו למכור את הסמים המסוכנים לכל דורש או שהלקוח היה מגיע אליהם לפיצוציה בתיאום טלפוני ואחד המוכרים בפיצוציה ביניהן גם קטין כבן 17 היו מספקים את הסמים המסוכנים או באמצעות שליח על אופנוע שטח שהגיע לכתובת אותה תיאמו מראש עם הלקוח .

במהלך החיפוש בפיצוציה נתפס גם כסף מזומן בסך של כ-10,000 ₪, 2 רכבים אחד מהם ביואיק ואופנוע שטח ששמשו לביצוע הסחר.

היום, מפקד המחוז סגר את בית העסק שהפעיל במקום גם שטיפת רכבים למשך 30 ימים ובהמשך המשטרה תגיש בקשה לצו סגירה שיפוטי של הפיצוציה והעסק לשטיפת רכבים שהיו באותו מתחם של תחנת הדלק.

תחנה למכירת סמים מסוכנים הפועלת בתוך מתחם תחנת דלק שהינו ציבורי ונגיש לכל עובר ושב ומהווה סכנה מוחשית בנוסף לחשיפה של קטינים לתופעות פשיעה אלו.

החקירה בגין סחר בסמים מסוכנים בעיצומה ובית המשפט השלום בעכו האריך את מעצרם של 2 חשודים  עד ליום רביעי בהתאם לבקשת המשטרה.

בנוסף הקטין נעצר היום ומעצרו הוארך ע"י בית המשפט עד ליום רביעי .

שוטרי משטרת ישראל יפעלו בכל המישורים, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותם במסגרת מאמציהם לסיכול יצור והפצת סמים המהווים סכנה כוללת לשלום הציבור. פעמים רבות הסמים הללו אף מוצאים את דרכם לבני הנוער ובמקרים מסוימים מהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות וחבירה לגורמים עבריינים.

 

תגובות

מומלצים