ניסה להעלים את האקדח באורוות סוסים

כתב אישום שהגישה פרקליטות מחוז צפון נגד נסים פאלח (39) מנצרת מייחס לו החזקת אקדח וסכין, והפרעה לשוטר. פאלח נעצר ב-9 בינואר בפעילות יזומה של תחנת משטרת נצרת.

23.01.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ניסה להעלים את האקדח באורוות סוסים

 

מכתב האישום עולה, כי ביום מעצרו נהג פאלח בטויוטה לנד-קרוזר והגיע למתחם בנצרת שבו צימר ואורוות סוסים. לפי האישום, הוא שהה בצימר יחד עם שלושה אחרים, בזמן ששוטרים הגיעו למתחם. נטען כי כאשר אחד השוטרים ביקש מהנוכחים להזדהות, פאלח יצא מהצימר והלך במהירות לכיוון הרכב שחנה מספר מטרים מהצימר, ללא אישור השוטרים.

עוד עולה מכתב האישום, כי כאשר פאלח הגיע לרכב, הוא הוציא מתא הכפפות אקדח CZ והחל ללכת במהירות לכיוון האורווה, תוך שהתעלם מהוראות שוטרים שרצו בעקבותיו באקדחים שלופים וקראו לו לעצור. התביעה טוענת בכתב האישום כי הנאשם זרק את הנשק לאחד מתאי הסוסים כדי להיפטר ממנו, והמשיך להתעלם מהשוטרים. כמו כן נטען כי הנאשם זרק סכין שהחזיק לעבר שיחים במקום.

מעצרו של פאלח הוארך מעת לעת עד שכאמור הוגש נגדו כתב אישום. תיק החקירה נגדו כולל בין היתר דו"חות פעולה של שוטרים, סרטון שחזור של האירוע, ועוד. מלבד כתב האישום הוגשה בקשה להארכת מעצרו של פאלח עד תום ההליכים.

בדיון שהתקיים בפני השופטת תמר נסים שי בבית המשפט המחוזי בנצרת ביקש סנגורו של הנאשם, עו"ד סרי ח'ורי, לדחות את הדיון על מנת לצלם וללמוד את החומר בתיק. לפיכך, הדיון נדחה ל-23 בינואר, ועד אז מעצרו של הנאשם הוארך.

 

תגובות

מומלצים