ניסו להבריח 15 קילו חשיש

בפעילות יזומה של כוחות המשטרה בכפר ע'ג'ר שבגבול לבנון, משטרת ישראל הצליחה לסכל הברחה של 15 ק"ג סמים מסוכנים מסוג חשיש במטרה למנוע סכנה כוללת לשלום הציבור בדגש על הנוער.

13.09.2018 מאת: פורטל הכרמל
ניסו להבריח 15 קילו חשיש

במסגרת המאבק הנחוש של משטרת ישראל כנגד תופעות הפשיעה המהווים סכנה לשלום הציבור ופוגעים במרקם החיים של האזרחים כוחות מיוחדים של משטרת ישראל פועלים בגבולות במטרה לסכל הברחות של אמצעי לחימה וסמים מסוכנים דרך הגבולות לשטחי המדינה. 

בפעילות יזומה של כוחות המשטרה בכפר ע'ג'ר שבגבול לבנון נתפסו מעל 15 ק"ג סמים מסוכנים מסוג חשיש שהוברחו מהגבול לשטח הכפר (אצבע חשיש – (כ-100 ג') נמכרת בכ-  100 ₪).

בעת מעצרם של שני החשודים בהברחה של הסמים המסוכנים השוטרים הותקפו ולעבר אחד השוטרים הושלכה אבן גדולה שפגעה בראשו והוא פונה לבית החולים בצפת ושם אושפז.
 
כוחות צה"ל הפועלים במקום הגיעו וסייעו לכוחות המשטרה ו2 החשודים בהברחה של הסמים המסוכנים ו -3 חשודים בתקיפת השוטרים נעצרו והבוקר הובאו לבית משפט השלום בטבריה לדיון בבקשה להארכת מעצרם 

שוטרי משטרת ישראל יפעלו בכל המישורים, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותם במטרה להילחם בתופעות פשיעה חמורות וכוחות המשטרה המיוחדים ימשיכו במאבקם כנגד הברחות של אמצעי לחימה וסמים מסוכנים במטרה לשמור על שלום הציבור וביטחונו.

 

תגובות

1. סמיר לפני 9 חודשים
לא טוב

מומלצים