נעצרו 6 חשודים בסחיטת דמי חסות ​​​​​​​בגליל

המשטרה עצרה הבוקר בתום חקירה סמויה, 6 חשודים בסחיטת דמי חסות באזור הגליל המערבי והסביבה בהיקף של מאות אלפי ש"ח, בכוונת המשטרה לבקש את הארכת מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בחיפה, בהתאם לצרכי החקירה והתפתחותה.

02.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נעצרו 6 חשודים בסחיטת דמי חסות ​​​​​​​בגליל

 

משטרת ישראל ניהלה במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה, במסגרתה אספו חוקרי היחידה המרכזית במחוז חוף, עדויות וראיות שונות הקושרות עפ"י החשד שישה חשודים לביצוע עבירות חמורות, של איומים וסחיטת דמי חסות מאזרחים תמימים, בהיקף של מאות אלפי שקלים. 

ראשיתה של הפרשה לפני מספר חודשים, עם קבלת תלונה בתחנת המשטרה בנהריה מתושב האזור, על כך שרכבו הוצת לאחרונה על רקע סחיטה ואיומים בידי גורמים המציגים עצמם "משפחת פשע".

 

 

כאמור, עם קבלת התלונה פתחה היחידה המרכזית במחוז חוף בחקירה סמויה, תוך הפעלת אמצעים מגוונים שאפשרו איסוף ראיות רלוונטיות והתפתחות החקירה לכדי פרשיה, המונה כיום מספר רב של עדים נוספים שנפלו עפ"י החשד קורבן לסחיטה על ידי החשודים.    

עם מעבר החקירה הבוקר לשלב הגלוי, עצרו בלשי ימ"ר חוף בשת"פ כוחות יס"מ, 3 תושבי אום אל פאחם בשנות העשרים לחייהם, תושב נצרת כבן 30 ושני תושבי בסמת טבעון בשנות הארבעים לחייהם, בחשד למעורבות בתיק. 

בכוונת המשטרה לבקש בהמשך היום את הארכת מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בחיפה, בהתאם לצרכי החקירה והתפתחותה. 

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים