נעצר אדם שפרץ לכלי רכב בחנייה הסמוכה לחמת גדר

בתאריכים 03.02.20 ו-05.02.20 נפרצו 3 כלי רכב שחנו בחניון הסמוך לכפר הנופש חמת גדר ומתוכם נגנב רכוש. עם קבלת התלונות הגיעו שוטרי משטרת ישראל למקום, אספו ממצאים ונפתחה חקירה.

16.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נעצר אדם שפרץ לכלי רכב בחנייה הסמוכה לחמת גדר

 

שוטרי משטרת ישראל עצרו אדם שפרץ למספר כלי רכב בחנייה הסמוכה לכפר הנופש חמת גדר-עם סיום החקירה הוגשו כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

תוך זמן קצר מהאירועים הבין צוות החקירה כי מדובר באותו החשוד שביצע את המעשים על פי החשד, בין היתר בשל בחירת המיקום, התכיפות ושיטת הביצוע ובתוך כיממה מהאירוע השני כבר הצליח הצוות לעלות על עקבות החשוד (30, כפר נחף) ולעוצרו בביתו.

מחקירת האירוע עלה כי החשוד הגיע לחניון ובעזרת אבן ניפץ את אחד מחלונות הרכב בכל אחד מהאירועים. החשוד גנב מתוך כלי הרכב בין היתר מצלמה ששוויה כ-10000 ש"ח, כרטיסי אשראי, מסמכים וציוד אחר. 

עוד עלה מהחקירה כי החשוד ניסה לבצע שימוש בכרטיסי האשראי בבתי עסק שונים ובאופן עקבי לאחר האירועים הגיע ליער בסמוך לכפר מג'ד אל כרום וניסה לטשטש את עקבותיו תוך שהוא שורף חלק מהרכוש שגנב לרבות מסמכים וכרטיסי אשראי. 

כאמור הפורץ נעצר בביתו ובחיפוש שבוצע במקום נתפסה המצלמה הגנובה והוחזרה לבעליה החוקיים. מעצר הנאשם הוארך מעת לעת ובסוף השבוע החולף עם תום מלאכת איסוף הראיות הוגשו כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים ע"י חטיבת התביעות של המשטרה.

משטרת ישראל פועלת בנחישות במטרה לאתר את העבריינים הפוגעים בביטחונו וברכושו של האזרח, במטרה להביאם לדין ולחזק את הביטחון האישי של הציבור.

 

תגובות

מומלצים