נעצר בחשד לסחיטה באיומים על רקע חוב כספי

במסגרת חקירה שמתנהלת בגין חשד לסחיטה באיומים תוך שימוש באמצעי לחימה על רקע חוב כספי, הגיעו שוטרי משטרת ישראל למתחם בתים בעיר אום אל פחם ובמהלך החיפוש הבחינו בנאשם בן 26 כשהוא משליך אקדח אל מחוץ לביתו במטרה להעלים ראיות.

10.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נעצר בחשד לסחיטה באיומים על רקע חוב כספי

להמחשה

בהמשך להודעה על מעצרו של תושב אום אל פחם בשנות ה-20 כשהוא מחזיק ברשותו אקדח, במסגרת חקירה שמתנהלת במשטרת ישראל בחשד לסחיטה באיומים תוך שימוש באמצעי לחימה על רקע חוב כספי, לאחר חקירה אינטנסיבית ומקצועית של חוקרי משטרת ישראל חטיבת התביעות הגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

במסגרת חקירה שמתנהלת בגין חשד לסחיטה באיומים תוך שימוש באמצעי לחימה על רקע חוב כספי, הגיעו שוטרי משטרת ישראל למתחם בתים בעיר אום אל פחם ובמהלך החיפוש הבחינו בנאשם מעאד בן פאלח מחאג’נה בן 26 כשהוא משליך אקדח אל מחוץ לביתו במטרה להעלים ראיות ולמנוע תפיסה של הנשק, הנאשם נעצר ומעצרו הוארך מפעם לפעם בהתאם לבקשת המשטרה.

בסיום חקירה מהירה חטיבת התביעות הגישה כנגד הנאשם כתב אישום המייחס לו עבירות של: החזקת נשק שלא כדין, החזקת תחמושת ושבוש מהלכי משפט ובקשה למעצרו עד תום ההליכים בבית משפט השלום בחדרה.

השוטרים במאבק בשימוש באמצעי לחימה במסגרת הסכסוכים בדגש על החברה הערבית פועלים בכל המישורים: תפיסות של אמצעי לחימה, חקירות מהירות ומקצועית לאיתור העבריינים המחזיקים או משתמשים באמצעי לחימה, הסברה ושיתופי פעולה עם כל גורם הנהגה שיהיה מוכן לפעול למיגור האלימות והחזקה של אמצעי לחימה, במטרה למצות את הדין עם אותם עבריינים הפוגעים בשגרת החיים של הציבור ומעמידים חפים מפשע בסכנה.

 

תגובות

מומלצים