נעצר צעיר שהחזיק אקדח תחמושת וסמים מסוכנים

​​​​​​​שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר שהחזיק אקדח יחד עם תחמושת רבה וסמים מסוכנים בשווי כספי של כ-170,000 והיום חטיבת התביעות הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.

29.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נעצר צעיר שהחזיק אקדח תחמושת וסמים מסוכנים

 

לפני כשבועיים (15/8) בפעילות יזומה וממוקדת של שוטרי משטרת ישראל בעיר סח'נין, הגיעו השוטרים לחיפוש בבית מגורים על פי צו. עם הגעתם השליך החשוד את אחד מהטלפונים הניידים שהיו ברשותו לאסלה ונייד אחר מסר לבת משפחה וכל זאת במטרה לשבש את החקירה ולהכשילה

במסגרת החיפוש תפסו שוטרי משטרת ישראל אקדח מסוג "9 מ"מ", מחסניות טעונות בכדורים חיים, תחמושת רבה וסמים מסוכנים בכמות שלא לצריכה עצמית מסוג חשיש ומריחואנה מחולקים לאריזות ניילון קטנות וגדולות, בשווי של 170,000 שח.

במהלך החיפוש נעצר חשוד (27, סח'נין), נחקר ובהתאם לבקשת המשטרה וההתפתחויות בחקירה הוארך מעצרו לבקשת המשטרה מעת לעת על ידי בית משפט השלום בעכו.

לאחר חקירה מקצועית וזריזה, הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות, אשר הגישה כנגד החשוד כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של החזקת נשק וחלק מנשק שלא כדין, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית ושיבוש הליכי משפט.

משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים במטרה להילחם ולסכל הפצת סמים מסוכנים ובמטרה למנוע את הסחר, ההחזקה והשימוש בנשק חם על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירות.

 

תגובות

מומלצים