נתפס מפעל מזון פיראטי בגליל

ב פעילות אכיפה משולבת על מפעל מזון פיראטי בכפר עילבון, נמצא מפעל מזון הפועל בתנאי תברואה ירודים, ללא רישיון משרד הבריאות כנדרש בחוק, נמצאו מוצרים עם חשד לאי עמידה בדרישות החוק וקיים חשש לפגיעה בבריאות הציבור. 

05.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נתפס מפעל מזון פיראטי בגליל

דוברות משרד הבריאות

 

בעקבות פעילות מודיעינית מקדימה של מפקחי יחידת האכיפה ברבנות הראשית לישראל, ובשיתוף פעולה עם שירות המזון מחוז צפון במשרד הבריאות, פרקליטות מחוז צפון-אזרחית, מס הכנסה-ניהול ספרים, ובסיוע משטרת ישראל-תחנת טבריה, בוצעה פעילות אכיפה משולבת על מפעל מזון פיראטי בכפר עילבון שבגליל שבעקבותיו הוצא צו חיפוש של בית המשפט. 
      
באתר נמצא מפעל מזון הפועל בתנאי תברואה ירודים, ללא רישיון משרד הבריאות כנדרש בחוק, נמצאו מוצרים עם חשד לאי עמידה בדרישות החוק וקיים חשש לפגיעה בבריאות הציבור. 

כמו כן, נתפסו מוצרי זיתים ושמנים עם סימון כשרות מזוייף. בוצעו חקירות תחת אזהרה של המעורבים, נתפסו מוצרי מזון, תוויות מוצרים, המחאות ומסמכים שונים, בוצעה השמדה במקום של מאות קילוגרמים של סחורה, נדגמו מוצרי מזון לבדיקות מעבדה והוצא צו סגירה מנהלי לעסק הפיראטי (מצ"ב). 

גופי הפיקוח והאכיפה ימשיכו בחקירה וינקטו באמצעים העומדים לרשותם, וזאת, תוך שיתוף פעולה של הגופים השונים ולשם הגנת הצרכן ומיגור פשיעה במזון והונאה בכשרות.

 

תגובות

מומלצים