סוכן סמוי הביא למעצרם של עשרות חשודים

חקירה סמויה במסגרתה הופעל סוכן סמוי במקומות שונים ברחבי הארץ, בדגש על גזרת העיר ירושלים ובית שמש לרבות היישובים הסמוכים, הביאה לאיסוף ראיות כנגד למעלה מ-30 חשודים בעבירות של סחר באמצעי לחימה שונים וסחר בסמים מסוכנים מסוג קוקאין.

24.02.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סוכן סמוי הביא למעצרם של עשרות חשודים

 

על אף הקושי הטמון בפעילות בשל מאפייני העיר בית שמש, נדרשה גמישות בהפעלה ויצירתיות למכביר וזאת תוך מיקוד במחוללי פשיעה עיקריים. עוד במהלך פעילותו של הסוכן, בוצעו עסקות רכישת אמצעי לחימה בהן נרכשו אקדחים ורובים ביניהם נשק צלפים ו-16M מאובזרים בכוונת טלסקופית וקלצ'ניקוב, ועסקאות בהן נרכשו סמים מסוג קוקאין בשווי מאות אלפי שקלים. 

הבוקר פשטו כוחות משטרה רבים, ביניהם לוחמי יחידה מיוחדת של משמר הגבול, על בתיהם של עשרות חשודים בעבירות סחר באמצעי לחימה ובסמים בשווי מאות אלפי שקלים. במהלך חיפוש בביתם אותרו סמים נוספים, רכוש החשוד כגנוב ואמצעי לחימה שאותר באזור מגורים.

במסגרת הפעילות ולאחר מעבר החקירה לשלב הגלוי היום לפנות בוקר, בכוונת חוקרי היחידה המרכזית לבקש את חילוטם של כלי רכב יוקרתיים ומספר דירות ששימשו את החשודים.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון תורג'מן, התייחס לפעילות ואמר: "פעילות זו מערערת יותר מכל את ביטחונם של העבריינים בסביבתם הקרובה בה הם מרגישים מוגנים ומעבירה מסר מובהק לכל עבריין שידע שזרועותיה הארוכות של משטרת ישראל יגיעו לכל אחד בכל מקום באשר הוא".

 

תגובות

מומלצים