סוכן סמוי הביא למעצרם של 24 חשודים

הסוכן פעל במשך חודשים רבים בקרב העבריינים ורכש במספר הזדמנויות אמצעי לחימה שונים, בהם מטעני חבלה. שוטרי משטרת ישראל ובהם בלשים, לוחמי יס"מ ומג"ב, כלבנים, חבלנים וחוקרי זיהוי פלילי, פשטו על בתיהם של החשודים בחשד לעבירות של סחר באמצעי לחימה ובסמים. 

18.06.2019 מאת: פורטל הכרמל
סוכן סמוי הביא למעצרם של 24 חשודים

 

לאורך תקופה ארוכה הפעילו שוטרי מרחב איילון סוכן סמוי שפעל בקרב העבריינים , בשעות הבוקר המוקדמות, עם תום השלב הסמוי של החקירה והמעבר לשלב הגלוי, פשטו שוטרי משטרת ישראל ובהם בלשים, לוחמי יס"מ ומג"ב, כלבנים, חבלנים וחוקרי זיהוי פלילי, על בתיהם של החשודים במרכז הארץ ועצרו 24  חשודים, בגילאי 18-52, בחשד לעבירות של סחר באמצעי לחימה וסחר בסמים. 

בחיפוש שנעשה בבתיהם של העצורים נתפסו, בין היתר, תת מקלע מסוג קרל גוסטב, עשרות אלפי שקלים וכן כסף זר החשודים כפדיון מסחר בסמים. אלפי שקלים בשטרות החשודים כמזויפים וחומרים החשודים כסמים מסוג קוקאין ומריחואנה במשקלים שונים.

הסוכן הסמוי הופעל בקרב החשודים בצורה מוקפדת ומבוקרת במשך חודשים רבים, במהלכם רכש את אמון העבריינים ופעל בסביבתם. באופן זה הצליח הסוכן לרכוש מהחשודים במספר הזדמנויות שונות אמצעי לחימה ובכללם מטעני חבלה. 

עוד רכש הסוכן סמים מסוכנים בכמויות מסחריות במשקלים וסוגים שונים ובכללם: LSD, קוקאין ומריחואנה וחלקי רכב גנובים.

החקירה לוותה על ידי יחידת התביעות של מחוז ת"א ופרקליטות מחוז ת"א.

בשעה זו העצורים נחקרים בתחנת המשטרה ובהמשך, תתקבל החלטה על הבאתם לדיון בבימ"ש השלום בתל אביב לשם הארכת מעצרם. 

משטרת ישראל מנהלת מאבק נחוש ומתמשך בסחר באמצעי לחימה והפצת סמים מסוכנים ותמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם בתופעות פשיעה חמורות אלו.

מבצע זה שבמסגרתו הופעל סוכן מצטרף לשורה ארוכה של פעילויות ומבצעים, שביצעה ומבצעת משטרת ישראל בשנים האחרונות, על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה.

 

תגובות

מומלצים