סוכן סמוי הפליל עשרות חברי ארגון פשיעה

סוכן סמוי שהופעל בחודשים האחרונים הביא להפללתם של עשרות חשודים בעבירות סמים, סחיטה באיומים ואלימות בדרום הארץ. כוחות גדולים פשטו הבוקר (שלישי) על בתיהם של 33 החשודים, המשתייכים לארגון פשיעה.

13.02.2018 מאת: פורטל הכרמל
סוכן סמוי הפליל עשרות חברי ארגון פשיעה

במסגרת מאבק המשטרה נגד ארגוני פשיעה ושלוחותיהם, הופעל בשלושת החודשים האחרונים סוכן סמוי בעיר אשקלון בקרב גורמים עברייניים, מרביתם משתייכים לארגון פשיעה מוכר בדרום. חשודים אלה הינם בעלי השפעה רבה על ביטחון ואיכות חייהם של תושבי אשקלון והסביבה, מאחר והם נהגו, על פי החשד, להטיל אימתם ברחבי העיר תוך שלא בחלו באמצעים ובמעשיהם. בין העצורים, בנו של ראש ארגון הפשיעה, המרצה מספר שנות מאסר.

עשרות בלשים, שוטרים ולוחמי יס"מ ומג"ב פשטו על בתיהם של 33 חשודים ועצרו אותם עת עבר מבצע הפעלת הסוכן למישור הגלוי. במהלך גל המעצרים ובחיפוש שערכו כוחות המשטרה, נתפסו גם סמים וסכומי כסף מזומן רב ברשות חלק מהמעורבים. כמו כן, נגררו מספר כלי רכב שבכוונת המשטרה לבקש את חילוטם. 

הסוכן הסמוי גויס על ידי מחלק הסוכנים ביחידה המרכזית מתוך ארגון הפשיעה עצמו, בו שימש כ"חייל" של החשוד המרכזי, בנו של ראש ארגון הפשיעה. הוא המשיך לפעול למרות שנסחט אף הוא על ידי חלק מהחשודים. במסגרת הפעלתו, אסף הסוכן ראיות מפלילות נגד 31 חשודים בשנות ה-20 לחייהם, תושבי אשקלון, תושב מושב שחר ותושב מושב בת הדר, וזאת כל העת תחת עיניהם המלווה של מפעיליו ביחידה המרכזית לכיש. 

במהלך פעילות זאת רכש מהחשודים סמים מסוג מריחואנה וקוקאין בכמויות שונות והביא לאיסוף ראיות גם כנגד חשודים בעבירות אלימות וסחיטה באיומים.

תגובות

מומלצים