סחט את הצעיר מהצפון על רקע נטייתו המינית

הנאשם הסוחט יצר קשר של מסרים וסרטונים אינטימיים עם המתלונן צעיר מהצפון באמצעות אפליקציית אינסטגרם, ואז פנה אליו מחשבון אחר ואיים להפיץ את הסרטונים והתמונות אם לא יקבל ממנו 20,000 ₪. שוטרים עצרו את הסוחט בדרך למפגש בצ'ק פוסט.

05.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סחט את הצעיר מהצפון על רקע נטייתו המינית


כתב אישום נגד תושב ירושלים שסחט צעיר מאזור נצרת שהכיר באינסטגרם  ואיים לפרסם תמונות וסרטונים אינטימיים  ולחשוף את נטייתו המינית 

פרקליטות מחוז צפון– (פלילי) הגישה לבית המשפט השלום בנצרת כתב אישום נגד אחמד בן באסם רביע (23) תושב ירושלים שסחט צעיר כבן עשרים מאזור נצרת ואיים שיפיץ תמונות וסרטונים אינטימיים  ששלח לו המתלונן דרך האינסטגרם, זאת על רקע נטייתו המינית של המתלונן. 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד לוסאנא סאיג עולה כי, ביום 15/5/2020 בשעה 03:08, פנה הנאשם אל המתלונן שלא הכיר  באמצעות חשבון האינסטגרם, והחלו השניים  להתכתב בהודעות פרטיות.

במהלך ההתכתבויות, הציג עצמו הנאשם בכזב כבחור בן 24 בשם אחמד אבו סולטאן, וגר בסח'נין. זאת על אף שהתגורר בירושלים, שמו שונה והוא בן כ-23. ובמשך מספר ימים ניהלו השניים התכתבויות בנושאים אישיים, לרבות העברת תמונות וסרטונים אינטימיים המלמדים על נטייתו המינית של המתלונן.

ביום  19/5/2020 פנה הנאשם אל המתלונן באמצעות חשבון האינסטגרם אחר תחת שם בדוי ודרש מהמתלונן 20,000 ₪ תוך שהוא מאיים עליו בכוונה להפחידו שאם לא יעביר לו את הכסף, יחשוף את התכנית המיניים ויפיץ אותם ברבים.

עוד עולה כי בהמשך לסחיטה הסכים הנאשם להצעת המתלונן לקבל חצי מהסכום בשלב ראשון ואת החצי השני כעבור מספר ימים. לשם העברת הכספים, קבע הנאשם להיפגש עם המתלונן באיזור הצ'ק פוסט בחיפה. בדרכו אל המפגש, נעצר הנאשם  על ידי משטרת ישראל. 

הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו  של הנאשם  עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

תגובות

מומלצים