רימון הלם הושלך לעבר ביתו של בכיר בעקבות פסילת מכרז

שוטרי משטרת ישראל עצרו שלושה צעירים, שהשליכו רימון הלם לעבר מרפסת ביתו של סגן ראש מועצת דיר חנא מאחר ופסל מכרז הסעות ופרקליטות מחוז חיפה הגישה כנגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.

21.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
רימון הלם הושלך לעבר ביתו של בכיר בעקבות פסילת מכרז

 

החקירה החלה לפני כחודש (27/8) עם קבלת ההודעה במוקד 100 של המשטרה אודות השלכת רימון הלם לעבר מרפסת ביתו של סגן ראש מועצת דיר חנא. 

עם קבלת ההודעה שוטרי משטרת ישראל הוזעקו למקום והבחינו בסימני פיח על רצפת המרפסת. חבלן טיפל בזירה, חוקרים אספו ממצאים, גבו עדויות וחקירה נפתחה. 

חקירה מהירה הביאה לאיתור זהותם של שלושת הנאשמים (21, 24, 27 דיר חנא), כאשר שניים מהחשודים (24 ,27 דיר חנא) נעצרו בדירת מסתור בתל אביב. השלושה נחקרו ומעצרם הוארך לבקשת המשטרה עד להגשת כתב האישום.

החקירה העלתה, כי סגן ראש המועצה פסל מכרז הסעות של אחד הנאשמים (27) וזה החליט להתנקם בו וקשר קשר עם שני הנאשמים הנוספים שיבצעו את העבירה. 

הנאשמים ניסו מבעוד מועד לשבש את החקירה ודאגו לחבל במצלמות האבטחה ממקום יציאתם לביצוע העבירה והסירו מהטרקטורון עימו ביצעו את העבירה את לוחיות הזיהוי והסממנים המזהים כדוגמת דגלים.  
 
בתום חקירה מקצועית של שוטרי משטרת ישראל הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז חיפה, אשר הגישה כנגד שלושת הנאשמים בבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בעבירות של  נשיאה והובלת נשק, שיבוש מהלכי משפט , איומים ומעשי פזיזות ורשלנות. 

משטרת ישראל רואה בחומרה את עבירות האלימות מכל סוג שהיא ולא תאפשר כל פגיעה באדם על רקע תפקידו ותפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה כנגד אותם עבריינים בכדי שימוצה עימם הדין.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים