שני תושבי אבו סנאן נעצרו בחשד להברחת סמים

בארבעת החודשים שחלפו מתחילת השנה, בלשי יחידת הגבולות סיכלו עד כה 3 הברחות סמים מסוכנים והברחת ענק של אמצעי לחימה, בפעילות יזומה של בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית ,נעצרו 2 חשודים מאבו סנאן במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש בגבול לבנון.

11.05.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שני תושבי אבו סנאן נעצרו בחשד להברחת סמים

צילום דוברות המשטרה


בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית במשטרת ישראל הצליחו לסכל הברחת סמים  של כ- 13 ק"ג סם מסוכן מסוג חשיש במסגרת עסקה שהתקיימה בגבול לבנון -ישראל.

משטרת ישראל מנהלת מאבק נחוש ועיקש כנגד תופעת ייבוא,הפצה וסחר בסמים מסוכנים. שוטרי משטרת ישראל פועלים מדי יום במגוון דרכים במישור הסמוי והגלוי במטרה לסכל את פעילותם העבריינית של סוחרי סמים מסוכנים המסכנים את שלום הציבור ומהווים מחולל פשיעה בעל זיקה ישירה לעבירות פליליות נוספות וביניהם סחר בנשק אלימות ועוד.

בפעילות יזומה של בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית ,נעצרו 2 חשודים (שנות ה- 60 אבו סנאן) במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל של כ- 13 ק"ג, אשר בוצעה בגבול לבנון.

העצורים מובאים בשעה זו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת.

בארבעת החודשים שחלפו מתחילת השנה, בלשי יחידת הגבולות סיכלו עד כה 3 הברחות סמים מסוכנים במשקל כולל של כ- 35 ק"ג חשיש והברחת ענק של אמצעי לחימה הכוללים 31 אקדחים ותת מקלע אחד.שווי מוערך של כלל ההברחות שסוכלו 3,000,000₪.

פעולות סיכול ייבוא הסמים ואמצעי הלחימה המבוצעות ע"י משטרת ישראל בגבולות המדינה  מטרתן להרחיק את נגע הסמים והשימוש באמצעי הלחימה ולמנוע את סיכון ביטחון הציבור. 

משטרת ישראל תמשיך לפעול כל העת על מנת לסכל ניסיונותיהם של עבריינים להבריח סמים ואמצעי לחימה לשטחי ישראל בשיטות שונות, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה ובמטרה להגן על שלומו וביטחונו של הציבור.

 

תגובות

מומלצים