שתלו 6000 שתילי קנביס בחממת העגבניות

לאחר פעילות סמויה של שוטרי משטרת ישראל בשילוב אמצעים טכנולוגים ניתן האות ועשרות שוטרים פשטו על משתלה ובה חממה עם למעלה מ -6,000 שתילים של קנאביס מהם מפיקים סמים מסוכנים באופן לא חוקי.

04.06.2019 מאת: פורטל הכרמל
שתלו 6000 שתילי קנביס בחממת העגבניות

 

משטרת ישראל פועלת כנגד מגדלי סמים, מפיצים וסוחרים בסמים מסוכנים, ובדגש על הפצת סמים בקרב בני הנוער, לאחר פעילות סמויה חשפו השוטרים חממה ובה  למעלה מ-6,000 שתילים של קנביס במשקל נטו של כ- 2 טון,  מהם מפיקים סם מסוכן באופן לא חוקי.

במקום גם נתפס ציוד רב של חומרי דישון וכן מד טמפרטורה שתפקידו לוודא כי הצמחים גדלים בטמפרטורה נכונה.

מספר חשודים נעצרו ובהמשך עם התפתחות החקירה עלה כי החשודים העיקרים במעשה הם שניים: האחד בן 23 תושב עפולה והשני בן 19 תושב באר שבע ומעצרם של השניים הוארך מפעם לפעם בבית משפט השלום בהתאם לבקשת המשטרה. 

לאחר חקירה אינטנסיבית ומהירה גיבשו החוקרים תשתית ראייתית לפיה: שני החשודים שכרו חממת עגבניות סמוך למושב בית יוסף.

החשודים במטרה להסוות את פעילותם האמיתית  גידול סמים מסוכנים מסוג קנביס השאירו את רוב גידולי העגבניות כמעין מסתור ורק במרכז החממה בשטח של כ- 2 דונם גידלו הנאשמים את הסמים המסוכנים. בשטח הגידול שתלו הנאשמים וגידלו כ6,000 צמחים של הסם המסוכן מסוג קנביס (במשקל נטו של כ- 2 טון). 

בסיום החקירה חומר החקירה הועבר לפרקליטות מחוז צפון אשר הגישו כנגד הנאשמים כתב אישום ובקשה למעצרם עד תום ההליכים בבית משפט המחוזי בנצרת.

משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל המישורים ותוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה במסגרת מאמציה לסיכול יצור והפצת סמים אשר פעמים רבות מוצאים את דרכם לבני הנוער, ומהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות ואף חבירה לגורמים עבריינים.

 

תגובות

מומלצים