תאונה קשה ומזעזעת שני הרוגים

בשעה 04:22 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על תאונה קשה, רכב שהתהפך ועלה באש, בכביש 4 בדרך ישראל בר יהודה, סמוך למחלף הקריות בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על שני נוסעי הרכב שנמצאו ללא סימני חיים.

11.01.2019 מאת: פורטל הכרמל
תאונה קשה ומזעזעת שני הרוגים

צילום מד"א

הפראמדיקים של מד"א בנימין מורס ושלמה בן עמי סיפרו: "מדובר בתאונה קשה ומזעזעת, כבר מרחוק ראינו עשן ואש גדולה וכשהגענו הבחנו ברכב הפוך על הגג שעולה באש ולא ניתן היה להתקרב, מחוץ לרכב שכב גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ובתוך הרכב הבוער נלכד אדם נוסף, לאחר שהכבאים הגיעו וסיימו את פעולות הכיבוי וניתן היה לגשת לרכב, ביצענו בדיקות רפואיות, ולצערנו שני הנוסעים היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום".

יגאל הבשור דובר משטרת חוף: "בוחני התנועה של משטרת ישראל סיימו את איסוף הממצאים בזירה במסגרת חקירת התאונה והכביש נפתח  לתנועה לנוסעים מחיפה לכיוון הקריות וצפוי בדקות הקרובות להפתח גם בכיוון השני".

"לציין, כי הליך זיהוי ודאי של שני יושבי הרכב טרם הושלם, בשל השריפה, לפי כך יש להמתין ברגישות המתבקשת עד לזיהוי הסופי, בדגש על קבלת הממצאים מהמכון לרפואה משפטית ומסירת ההודעה המרה למשפחות".

 

 

פורטל הכרמל

פאראמדיק מד"א בנימין מורס

תגובות

מומלצים