תבדקו מאיפה אתם קונים בשר

שחיטה שחורה הינה סכנה ממשית לבריאות הציבור, הבשר הזה יתכן והוא מלא בחיידקים קטלניים, בכפרים הדרוזים בכרמל בהעדר פיקוח, משתולל מסחר של מכירת בשר שמסכן בני אדם, בשר שמגיע לגני אירועים ולמסעדות, שימו לב למחלות שתוקפות בשנים האחרונות.

10.05.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תבדקו מאיפה אתם קונים בשר

צילום משטרת ישראל

 

עסק שרוצה להרוויח כסף נהנה מתמיכה של בכירים וסוחרים מקושרים, מרשה לעצמו למכור בשר של חיה חולה או חיה שמתה ממחלה ושחטו אותה, או בשר שלא ברור מה המקור שלו, ואשר הוברח מכל מני אזורים בתנאים קשים ללא קירור וללא פיקוח.

משטרת ישראל פועלת לפי מידע מודיעיני ברוב התפיסות ובמקרים בודדים דרך בדיקה במחסומים.

משטרת ישראל ומשרד החקלאות איתרו באטליז בטירה בשר שאינו ראוי למאכל אדם שהוברח עפ"י החשד מהשטחים ויועד למכירה. הבשר הושמד ונציגי משרד החקלאות פתחו בהליכים נגד בעלי האטליז

השבוע במהלך פעילות מבצעית יזומה של משטרת ישראל, ביחד עם נציגי משרד החקלאות, בוצעה אכיפה ממוקדת נגד מכירת בשר שאינו ראוי למאכל אדם.

במהלך הפעילות, השוטרים איתרו אטליז למכירת בשר בטירה ובו כ-2.5 טונות של בשר שאינו ראוי למאכל אדם ועפ"י החשד, הבשר הוברח מהשטחים ונמכר באריזות של בשר מיובא.

בהמשך הפעילות, נמצאו באטליז עופות שנחתכו ופורקו ללא פיקוח ובתנאי תברואה ירודים. עוד התברר במהלך הפעילות כי ביצי זבובים נמצאו בתוך חלק מהבשר במקום.

בעל האטליז (50, טירה) עוכב לחקירה בתחנת המשטרה ונציגי יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות יפתחו נגדו בהליכים משפטיים.

 

תגובות

1. מאזן לפני 1 שנה
תקנו בשר מחנויות מורשות בלבד

מומלצים