תעלומת מותו של גבר ברכב שעלה באש לאחר תאונה

במד"א התקבל דיווח על רכב שהתנגש במשאית ועלה באש בכביש 4, סמוך למחלף הדרים לכיוון צפון, עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, כיבוי ומשטרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים גבר במצב אנוש תוך פעולות החייאה, בהמשך נקבע מותו.

10.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תעלומת מותו של גבר ברכב שעלה באש לאחר תאונה

צילום מד"א

פאראמדיק מד"א אוהד ביין וחובש במד"א גנדי בובקוב סיפרו: "כשהגענו למקום, ראינו רכב פרטי שעולה באש לאחר שהתנגש בחלקה האחורי של משאית, אנשים שהיו עדים לתאונה הספיקו לחלץ מהרכב לפני שנשרף כליל, גבר כבן 30 מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, עם חבלה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו תוך פעולות החייאה לבית החולים, כשמצבו קריטי. נהג המשאית גבר כבן 50 נבדק ולא נזקק לפינוי".

האירוע החריג התרחש מול כלא הדרים. משירות בתי הסוהר נמסר כי לוחמי נחשון מגדוד מרכז ולוחמי מצדה של שרות בתי הסוהר שהיו ערוכים בכניסה למתחם בית הסוהר לפעילות בוקר מבצעית, שמעו את הצעקות והבינו שמדובר באירוע חריג ורצו לכיוון הרכב הבוער, בעזרת מטף כיבו את האש מתא הנהג פרצו את החלון וחילצו את הנהג הרחק  מהרכב ,שהמשיך לבעור, ובמקביל החלו בביצוע פעולות החייאה בנהג הפצוע עד להגעת צוותי רפואה, משטרה וכיבוי לזירה.

מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום אותר הגבר, בן 24 מחיפה, שאינו מוכר למשטרה, שהיה לכוד ברכב כשהוא דקור בגופו. במסגרת החקירה נבדקים מספר כיוונים לגבי נסיבות האירוע, כשבין היתר נבדק חשד כי מדובר בהתאבדות. אולם, נוכח פציעתו נבדקים גם כיוונים אחרים.

 

תגובות

מומלצים