19 עצורים בעקבות יידוי אבנים ירי והצתת רכבים

קטטה המונית פרצה בין שתי משפחות סמוך למסגד בכפר טורעאן, על רקע הודעת פיטורין של אימאם המסגד, במהלך הקטטה נורו זיקוקים, ידו אבנים, בוצע ירי באויר ו-4 רכבים הועלו באש, נעצרו 19 חשודים ונתפסו שני נשקים מאולתרים מסוג קרלו.

27.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
19 עצורים בעקבות יידוי אבנים ירי והצתת רכבים

 

למקום הוזנק כוח משטרתי גדול ובזמן קצר השתלטו על הקטטה  תוך שימוש באמצעים,  ופיזרו את האנשים מהמקום. 

במקביל כוחות המשטרה שנשארו במקום ביצעו חיפושים *ואתרו 19 חשודים שהיו מעורבים בקטטה אלימה ונתפסו שני נשקים מאולתרים מסוג קרלו. 

כוחות משטרה נשארו בכפר ומבצעים סיורים רצופים על מנת למנוע את המשך הסלמת הסכסוך אשר עלול להוביל לפגיעות בנפש  וצפויים מעצרים נוספים של המעורבים בקטטה שנמצאים בבריחה.

שוטרי משטרת ישראל פעלו בכפר טורעאן במהלך החודש האחרון, תוך שילוב ההנהגה המקומית במציאת פיתרון לסכסוך במטרה למנוע הסלמה של הסכסוך בפרט לאור העובדה כי בארועים האלימים מעורבים משפחות נורמטיביות, אשר חלק מראשיהם משמשים בתפקידים ציבוריים.

משטרת ישראל רואה בחומרה רבה ארועי אלימות בכלל, בדגש על ארועים בהם מעורבים אישים המשמשים בתפקידים ציבוריים, והשוטרים יפעלו בכל האמצעים והמישורים על מנת לאתר את אותם עבריינים אלימים ולמצות עימם את הדין.

בד בבד, משטרת ישראל קוראת לתושבים ולהנהגה המקומית לגלות אחריות, ולפעול באופן מיידי להרגעת הרוחות במטרה להשיב את השקט לכפר.

 

תגובות

מומלצים