29,000 כדורי אקסטזי הוסלקו בקופסאות הנקניקיות

משלוח סמים מסוג M.D.M.A שהגיע מגרמניה נחשף על ידי יחידת הסמים של מכס מרכז. בתום חקירה סמויה עצרה המשטרה את המזמינים "על חם", כתב אישום חמור הוגש נגד 4 נאשמים, בשנות ה-20 לחייהם.

01.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
29,000 כדורי אקסטזי הוסלקו בקופסאות הנקניקיות

צילום דוברות המשטרה

 

בתום חקירה מאומצת של יחידה מרכזית במשטרת ישראל בשיתוף עם יחידת הסמים של מכס מרכז, הוגש כתב אישום חמור על ידי פרקליטות מחוז ת״א נגד 4 נאשמים, בגין ייבוא והחזקת 12 קילו סמים מסוג M.D.M.A (לא פחות מ - 29,000 כדורים )

תחילתה של החקירה ב 27.4.20 : חוקרי יחידת הסמים של מכס מרכז ברשות המסים איתרו ניסיון הברחה מתוחכם , עת נשלחה בדואר מעיירה בגרמניה לישראל, חבילה ובתוכה קופסאות שימורים של נקניקיות , אלא שלאור ניסיון היחידה בהסלקה זהה של כדורי אקסטזי מגרמניה בעבר, גילו שבמקום נקניקיות, הוסלקו בקופסאות 29,000 טבליות סמים מסוג M.D.M.A בעלי הכינוי 'רולקס' , בצבעים ייחודיים ועליהם סמל ייחודי . שווי הסמים למעלה מ-2 מיליון ש״ח. 

המשלוח הגיע לסניף דואר בתל אביב ונאסף ממנו ביום 11.5.20 ופעילות משולבת של יחידת הסמים מכס מרכז ושל ימ״ר תל אביב , הובילה למעצרם ״על חם״ של חלק מהמעורבים  ולחקירה שהובילה למעצרים נוספים.

מעצרם של 4 המעורבים, כולם בשנות ה 20 לחייהם ממרכז הארץ, הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט וכאמור, עם סיום החקירה , הוגש על ידי פרקליטות מחוז ת״א, נגד הארבעה,  כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים בגין ייבוא סמים והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית . מעצרם של הנאשמים הוארך עד יום 10.6.20. 

חוקרי הסמים של המכס, משטרת ישראל ורשויות האכיפה הנוספות ימשיכו לפעול כל העת ובכל האמצעים העומדים לרשותם,  נגד נגע הסמים, בדגש לעבירות של יבוא, סחר והפצת סמים בקרב הציבור.

 

תגובות

מומלצים