4 נפגעים בתאונה קשה בכביש 70

במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל התקבל דיווח על תאונה קשה בין משאית ומספר כלי רכב בכביש 70 ממחלף יגור לכיוון יוקנעם. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי ל 4 פצועים ופינו אותם לבית חולים.

04.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
4 נפגעים בתאונה קשה בכביש 70

 

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים בחיפה 4 פצועים בהם גבר כבן 40 במצב קשה, מורדם ומונשם לבי"ח רמב"ם, גבר כבן 35 במצב בינוני עד קשה עם פגיעה רב מערכתית לבי"ח רמב"ם, אישה כבת 30 במצב בינוני עם חבלות ראש ובטן לבי"ח רמב"ם, ופצוע קל נהג משאית לבי"ח כרמל.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א מושיקו אמסלם סיפר: "הייתי בסמוך למקום התאונה כשקיבלתי את הדיווח, הגעתי למקום תוך שניות בודדות. ראיתי 3 כלי רכב מעוכים לגמרי ו- 2 משאיות. 3 הנהגים ברכבים הפרטיים שנפגעו באורח קשה ובינוני, היו לכודים בתוך הרכבים. גבר שהיה מחוסר הכרה הורדם והונשם תוך כדי תהליך החילוץ המורכב, ושני הנהגים הנוספים היו בהכרה מלאה. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותם בניידות טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח רמב"ם בחיפה כשמצבם יציב. נהג אחת המשאיות נפצע באורח קל, טופל בשטח ופונה לבית החולים כרמל באמבולנס של מד"א".

התאונה גרמה לסגירת הכביש, המשטרה הכווינה את הנהגים לדרכים חלופיות, בוחני התנועה של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה.

 

תאונה קשה

תגובות

מומלצים