8 נפגעים בהתהפכות מיניבוס בצומת התשבי

תאונת דרכים בצומת התשבי, מיניבוס של שירות בתי הסוהר התהפך, כתוצאה מהתאונה פונו מהמקום ע"י צוותי מד"א 9 נפגעים, ביניהם אחד קשה, שניים בינוני והשאר עם פציעות שונות, כל הפצועים פונו לבית חולים רמב"ם, הפרמדיק לביב והבה ניהל את האירוע.

29.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
8 נפגעים בהתהפכות מיניבוס בצומת התשבי

 

לקראת השעה 15.50 מיניבוס שהגיע לצומת התשבי פנה שמאלה ברמזור והתהפך בעוצמה לכיוון האי תנועה, כתוצאה מההתהפכות נפגעו עוד שני רכבים שנסעו במקום, מד"א הכריז על אירוע רב נפגעים והזניק למקום כוחות רבים.

במיניבוס נסעו סוהרים ועצורים, כולם נזקקו לטיפול ופונו לבית חולים רמב"ם.

מדובר בתאונה בין 3 כלי רכב, בהם רכב מסחרי, חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים רמב"ם ובני ציון בחיפה 9 פצועים, בהם: גבר כבן 50 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם, גבר כבן 45 במצב בינוני עם חבלות בגפיים ו- 7 פצועים במצב קל עד בינוני. 
 
פרמדיק מד"א לביב והבי סיפר: "מדובר בתאונה קשה, הרכב המסחרי היה הפוך על צידו על אי התנועה ובסמוך אליו 2 רכבים פרטים עם פגיעות פח קשות. נהג אחד הרכבים, גבר כבן 50 היה מחוסר הכרה ברכבו כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו במצב קשה ויציב לבי"ח רמב"ם. גבר כבן 45 שנפגע באורח בינוני התהלך בזירה כשהוא סובל מפציעה מדממת בגפיים, הענקנו לו טיפול שכלל חבישה ועצירת דימומים והוא פונה לבית החולים באמבולנס של מד"א. 7 פצועים נוספים שנפגעו באורח קל עד בינוני, בהם 2 גברים שנלכדו ברכב המסחרי וחולצו בסיוע כוחות הכיבוי פונו גם כן לאחר בדיקות רפואיות בשטח לבית החולים".

המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

 

פורטל הכרמל

צילום מד"א

הרגע בו התרחשה התאונה בתשבי 2019

תגובות

מומלצים