בית מקצועי לילדי מכבי הכרמל בכדורגל

זו לא עוד מסיבת סיום רגילה זה היה מופע מושלם של המנחה דוד אונסי חדיד ואייל אורן במגרש של בית הספר לכדורגל מכבי ילדי הכרמל של עמיד הלון וברכאת והב, בסיוע נציג ההורים סלמאן שחידים ומנהל מחלקת ספורט במועצת עוספיה ונציג מכבי עלאא אבו פארס. סרטונים

10.07.2021 מאת: חסין חלבי
בית מקצועי לילדי מכבי הכרמל בכדורגל

 

למרות השנה הקשה של משבר הקורונה מצליחים שני ספורטאים מעוספיה לחולל מהפיכה ספורטיבית ולרתום מעל ל-100 ילדים לאימון מקצועי בכדורגל.

נציג ההורים סלמאן שחידים, מדבר על שיתוף הפעולה בין ההורים למאמנים והחיבור המושלם בין כל הצדדים, שבסופו הביא לתוצאות מדהימות למען המועדון והילדים שבו.

דוד אונסי חדיד שמפעיל ומנחה הוביל את הערב יחד עם אייל אורן בצורה מרתקת ומושכת, שההורים היו מהרגע הראשון עד סוף הערב פעילים מחייכים ובעיקר מרוצים וגאים בילדיהם.

אייל אורן אחד האנשים שכבר זכה במקום הראשון בספר גינס ובאילפות ברזיל, אייל מאוד קשור לכפרים ומוכן להירתם לכל מטרה ספורטיבית למען ילדי הכרמל.

בין ההורים שלקחו חלק היה פרח סאבא שלמען המופע הלך על ידיו שרגליו באוויר, בנוסף לאבא שניסה להקפיץ כדור שלא כל כך הלך לו, אבל למען הערב היה מוכן לרדת לדשא ולבצע את ניסיונו.

ברכאת והב הבעלים של הקבוצה, מדבר על הקבוצה והמטרות של העמותה והתכניות שלהם לשנה הבאה, שעיקר המטרה להמשיך ברצף גילאים ללא הפסקות ובעיקר להגדיל את האימונים לטובת הילדים.

עמיד הלון הבעלים של הקבוצה, מדבר על הקשר ההדוק בין ההורים והמאמנים ומודה לברכאת שהצטרף לעמותה, עמיד מאמין שלמרות הקושי הם הצליחו לעשות הרבה השנה והתכניות באות למימוש בקרוב.

עלאא אבו פארס נציג מכבי בהתאחדות לכדורגל ומנהל הספורט במועצת עוספיה, רואה חשיבות רבה במועדון של ברכאת ועמיד והעבודה שהם עושים עם ילדים בגילאים הקטנים.

עלאא שכבר בוחן ובודק את כל המחלקות אשר עוסקים בספורט בעוספיה, מביא בשורה של הנהלת המועצה שמתכוונת להשקיע כבר בשנה הבאה כמליון ש"ח לטובת מחלקות הספורט בעוספיה.

הנהלת העמותה הגישה לעלאא זר פרחים, על תמיכתו ועזרתו לעמותה, עלאא וסלמאן הגישו מגנים לברכאת עמיד ומוטי על עבודתם ותרומתם למען הספורט בעוספיה.

הבאנו לכם את הסרטונים והשיחות עם המעורבים, כולל סרטון תמונות וסרטון הפעלה של דוד אונסי הילדים ואייל אורן.

 

 

 

תמונות בסרטון

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

מכבי בני הכרמל 2021

תגובות

מומלצים