במשטרה חוששים מהתפרצות אוהדי בני סח'נין לאצטדיון דוחא

משטרת ישראל השלימה את היערכותה לקראת משחק הכדורגל בין הקבוצות איחוד בני סכנין והפועל ניר רמת השרון, שייערך היום בשעה 20:30 באצטדיון דוחא בסח'נין, בשל מגבלות מגיפת הקורונה משחקי הכדורגל מתקיימים ללא קהל, המשטרה קוראת לציבור האוהדים בסח'נין לא להגיע לאצטדיון.

02.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
במשטרה חוששים מהתפרצות אוהדי בני סח'נין לאצטדיון דוחא

 

כוחות גדולים של שוטרי משטרת ישראל, לוחמי מג"ב, יחידות יס"מ ופרשים ועשרות סדרנים ומאבטחים יתייצבו החל משעות אחה״צ באצטדיון דוחא ומחוצה לו.

משטרת ישראל קוראת לציבור האוהדים לא להגיע לאזור האצטדיון ולאזורים אחרים סמוכים ומרוחקים ולהימנע מהתקהלויות אסורות ומהפרת התקנות לשעת חירום.

המשטרה תציב שוטרים גלויים וסמויים, אשר יפעלו במהלך המשחק . הכוחות יגלו אפס סובלנות כלפי אוהדים אשר ינסו להפר את הסדר הציבורי וינקטו באלימות מכל סוג שהיא לפני תחילת המשחק, במהלכו, בסיומו ולאחריו .

כוחות משטרה שיהיו פרוסים לאורך מעטפת האצטדיון כמו גם באזורים נוספים יבצעו אכיפה מוגברת וירשמו דו״חות למתקהלים ולמפרי ההנחיות, שנועדו לשמור על בריאות הציבור.

המשטרה לא תהסס לבצע מעצרים של אוהדים* בגין כל אירוע אלימות שיתרחש לרבות פיזור התקהלויות ומיצוי הדין עד תום עם מפרי החוק . 

אנו קוראים לציבור האוהדים ולכלל המעורבים, לגלות אחריות, לא להגיע לאזור האצטדיון ולהקפיד על ההנחיות.

נשמעים להנחיות מצילים חיים.

 

תגובות

מומלצים