גמאני רצה למרינה פטריות הגליל

חברת מרינה פטריות הגליל אירחה השבוע את קבוצות הריצה 'גמאני רצה' מקבוצות כרמיאל משגב, מעלות, עכ, נהריה ואגם מונפורט לסיור בחוות גידול הפטריות הגדולה בארץ, הסבר על סגולות הפטריות וכמובן טעימות של מוצרי הדגל של החברה שמהווים תחליף בשר בריא, טבעוני וטעים

18.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
גמאני רצה למרינה פטריות הגליל

צילום סטודיו A

 

בסיומו של חודש המודעות לסרטן השד, התקיים מפגש מרגש בחוות גידול הפטריות של חברת מרינה פטריות הגליל במושב חוסן, בגליל המערבי. כ-27 נשים, חברות בקבוצות הריצה של 'גמאני רצה', מחלימות מסרטן השד, מקבוצות כרמיאל, מעלות, נהריה ועכו שזכו לאירוח חם מצד הנהלת חברת מרינה.

 

רוני סופר סמנכ"ל השיווק, ערך לחברות הקבוצה סיור בחווה, בחדרי גידול הפטריות,  מפגש קרוב עם הקסם הזה, קטיף עצמי של פטריות טריות מסוג שמפיניון ופורטובלה וגם ניפוץ כמה מיתוסים בנוגע לפטריות. "מדובר במחזה מרהיב שלא רבים זוכים לראותו מקרוב כולל אכילת פטריות היישר ממצע הגידול שלהן. היחס החם שקיבלנו ממרינה הוא לא מובן מאליו, חברות הקבוצה נהנו מכל רגע, היה מרתק, מהנה וטעים", סיפרה תמר שקדי מאמנת קבוצת 'גמאני רצה' כרמיאל משגב. 

 

בסיום הסיור, העביר רוצה סקירה על סגולות הפטריות בתהליך ריפוי הגוף, כולל נתונים ממחקרים קלינים שנעשו בעולם. בסיום הסיור, הגיע שלב האוכל, שף בן עייש הכין לקבוצה שלל מטעמי פטריות לצד שווארמה פטריות והמבורגר פטריות עסיסי. כל חברה קיבלה שי מפנק, תיק טרמי עם מוצרי מרינה, המבורגר פטריות ושווארמה פטריות טבעונית ואיך לא, פטריות עסיסיות שרק נקטפו.

 

"שמחנו לארח את חברות הקבוצה, לחבק, לתמוך ולפנק. חברת מרינה פטריות הגליל רואה חשיבות רבה בקשר בלתי אמצעי עם קבוצות הריצה של מיזם 'גמאני רצה',  המפגש היה חשוב ועוצמתי ואנחנו יצאנו נשכרים". ציין רוני סופר סמנכ"ל השיווק במרינה.

 

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים