האנשים שהתגייסו להציל את הכדורגל בדליה

הכל ערוך ומוכן לחתימה, שרדואן נטור ימסור את ניהול עמותת הפועל דליה בכדורגל להנהלה החדשה, המועצה מברכת ותומכת במהלך, ספא נסר אלדין, נזיה חלבי, סאפי והבה, זוהר קרא ואימן חלבי ואחרים מחכים לחתימה, הצוות בא עם כל המשאבים לבנות דור חדש בכדורגל.

20.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
האנשים שהתגייסו להציל את הכדורגל בדליה

 

קבוצת הכדורגל של הפועל דאלית אל כרמל לא הצליחה להצמיח שחקנים חדשים במשך הרבה שנים, הקבוצה צנחה מליגה א' לליגה ג' , השנה יתכן והקבוצה תשאר במזל בליגה ב' לאור איחוד בקבוצות מהמחוז.

צוות של אנשי ציבור מכל מני ענפים התאחדו לקחת על עצמם להוביל  את הקבוצה גם מליגה ג', מזה 3 חודשים מתקיימות פגישות עם הנהלת הפועל ובראשם רדואן ועורך דין איוב חלבי, הוצג בפני הצוות החדש מצב הקבוצה, כולם בירכו על המהלך.

בשיחות רבות עם רדואן נטור טען בפנינו שאכן הכל ערוך ומוכן, שהתקיימו פגישות והכל מתקדם כשורה ושהוא מעוניין למסור את הקבוצה להנהלה חדשה.

לפורטל הכרמל נודע שבין הצוות החדש לרדואן היה מדי פעם נתק בתקשורת, ההנהלה החדשה בודקת את הדברים אבל בחודש האחרון הכל התקדם כשורה וגם המועצה המקומית דליה שותפה למהלך.

זמנית לא ברור אם יהיה שינוי בחתימת ההסכם בין רדואן לצוות החדש, הרבה שאלות עולות, האם הכל ילך חלק?, האם רדואן ימסור את העמותה לניהול הצוות החדש ? או שרדואן ימשיך להחזיק בעמותה?.

 

 

שוחחנו עם ראש המועצה רפיק חלבי שלוקח על עצמו לקדם את העניין ובו זמנית עם מחזיק תיק הספורט עאמר חסיסי שכבר מלווה את המהלך למרות שטען שההנהלה החדשה לא ערבה אותו מתחילת הדרך.

עאמר חסיסי, לפורטל הכרמל :"המועצה המקומית דאלית אל כרמל תתמוך בכל מהלך ספורטיבי לטובת ילדי וצעירי דליה והמועצה תעמיד לרשות כל קבוצה את המתקנים הדרושים, בסופו של דבר אם ההנהלה החדשה תקבל את השרביט להוביל את הפועל נתמוך במהלך".

חשוב לציין שעם פתיחת עונת הכדורגל לשנת 2019 ו 2020  לא יהיה ניתן לשחק במגרש העירוני בדליה לאור עבודת חשמל שמבוצעת במגרש, עד שהעבודות לא יושלמו לא יהיה אישור משטרה והגורמים האחרים שמאשרים משחקים.

הצוות הנוכחי שמאוד מעוניין להוביל את מועדון הכדורגל בדליה, הוא צוות של אנשים שמוכנים להשקיע מזמנם וכספם כדי לבנות דבר אחר, שיתן מענה לכל הילדים וההורים, שהיום נוסעים רחוק לכל מני ערים בישראל כדי לשחק.

הצוות שבא להוביל את הכדורגל מורכב מספא נסר אלדין אדם שעוסק בספורט שנים רבות בעל עסקים מצליח, נזיה חלבי שוטר בכיר במרחב חוף אחד האנשים שמלווה את הספורט במשך הרבה שנים, נזיה מומחה להובלת ארגון, סאפי והבה בעל עסקים מצליח בתחומים רבים מתגייס לתרום למטרה, זוהר קרא בעל עסקים מאוהב בספורט ופעיל בענפי ספורט רבים, אימן גבר חלבי מהנדס במקצועו מתגייס לתת יד להצלחה.

אין ספק שבמשך 10 השנים האחרונות רדואן עם הצוות שלו הצליחו לשמור על הקבוצה. כרגע הזמן הולך ואוזל ובדליה מחכים להחלטת רדואן. פורטל הכרמל ימשיך לעדכן.

 

פורטל הכרמל

תגובות

15. אוסאמה לפני 12 חודשים
צוות לענין
14. חלבי לפני 12 חודשים
צוות לעניין ומברוק לדליה
13. נסראלשין לפני 12 חודשים
דליה
12. בחור לפני 12 חודשים
אתם הטובים רדואן לא
11. ללא צביעות לפני 12 חודשים
הכל אינטרסים
10. אמין לפני 12 חודשים
כל הכבוד על היוזמה
9. jjjj לפני 12 חודשים
הרבה הצלחה אבל
8. مراقب للوضع לפני 12 חודשים
هذا
7. דליה לפני 12 חודשים
כל הכבוד על האחריות
6. דילאווי לפני 12 חודשים
في اللحظه
5. ספורט לפני 12 חודשים
הזוי
4. אדום לפני 12 חודשים
מאוכזב
3. אוהב ספורט לפני 12 חודשים
בהצלחה
2. דלייתי לפני 12 חודשים
הגיע הזמן
1. אב לפני 12 חודשים
דליה

מומלצים