החלטה תקדימית ביטול כרטיס אדום לשחקן ראזי מנסור

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל ביטל כרטיס אדום שנרשם לחובת השחקן ראזי מנסור וביטל את הרשעתו בעבירות שיוחסו לו ואת העונשים שהוטלו עליו

06.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
החלטה תקדימית ביטול כרטיס אדום לשחקן ראזי מנסור

 

החל ממחצית עונת הכדורגל הקודמת שחקן הכדורגל  ראזי מנסור , מעוספיה , הצטרף לקבוצת הפועל טירת -הכרמל מליגה ב' וזאת בהשאלה מקבוצת אסי גלבוע מליגה א' .

ביום 2.4.19 נערך משחק המבחן הראשון לעליה לליגה א' בין קבוצת הפועל טירת הכרמל לקבוצת הפועל פרדיס .

לקראת סיום המשחק , מריבה פרצה בין הנהלת הקבוצות ולרבות בין שחקנים משתי הקבוצות .

בדקה 96 שופט המשחק הוציא כרטיס אדום לעבר שחקן קבוצת הפועל טירת- הכרמל מספר 12. 

אלא ששופט המשחק רשם בדו"ח שהגיש להתאחדות, כי הכרטיס האדום הוצא לשחקן ראזי מנסור  מספר 16 ולא למספר 12.

אף אחד לא טרח להזמין את ראזי לדיון המשמעתי שהתקיים ביום 17.4.19  וראזי הורשע בהיעדרו בעבירה של העלבת שופט המשחק ונגזרו עליו הרחקה מארבעה משחקי ליגה בתחילת העונה הבאה.

ראזי , באמצעות בא כוחו ואביו עו"ד כמיל מנסור, הגיש בקשה דחופה לבית הדין המשמעתי ובה דרש  לקיים דיון חוזר בעניינו של השחקן ולבטל את הכרטיס האדום, את הרשעתו ואת העונש שהוטל עליו, כנ"ל.

לאחר שבחן את חומר הראיות  שהוגש לו ע"י השחקן ובא כוחו, הדיין עו"ד צחי נמירובסקי, החליט ביום 5.6.19  לזכות את השחקן ראזי מכל העבירות שיוחסו לו בכתב האישום, לבטל את העונשים שהוטלו עליו , וכן , לבטל את הכרטיס האדום .

יודגש כי , חומר  הראיות שהודש כלל קטע וידאו שצולם ע"י כתב האתר  "פאנט " ובו תיעוד של  המהומה במגרש ואת רגע שליפת הכרטיס האדום לשחקן מספר 12, כאשר השחקן ראזי מנסור עומד במרכז המגרש הרחק מעין הסערה.

 

פורטל הכרמל

תגובות

2. חבר כאח לפני 1 שנה
עוספיא
1. חבר ואוהד לפני 1 שנה
עוספיא

מומלצים