הכוכבים של ילדים ג מכבי עוספיה

ההורים הגאים והמפרגנים למאמן הקבוצה שיח' חסן עזאם, למנהל הקבוצה ברכאת מנסור ולמובילי המיזם מהראן לאלה ווליד שרוף, והאמא סמר רוחאנה, ולמנהל המגרש עלאא אבו רוכן, ובעיקר לילדים שסיימו עונה מוצלחת ובשנה הבאה עוברים למגרש הגדול.

09.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

ילדים ג' מכבי עוספיה 2019ילדים ג' מכבי עוספיה 2019

 

ד"ר אמין זידאן, אביו של השחקן סאפי מילדים ג' של מכבי עוספיה, הגיע עם כל בני משפחתו להיות ברגע המשמח שלהם, אמין הנחה את האירוע של טקס סיכום וחלוקת גביעים.

המאמן שיח' חסן עזאם שמוכיח את עצמו בעבודה מקצועית עם ילדים, יחד עם מנהל הקבוצה שיח' ברכאת מנסור, יחד עם מהראן ווליד, שנתנו ביד רחבה להצלחת הילדים מכל הבחינות, גם כאשר מזג האוויר סוער, נתנו חלופה מתאימה.

ניתן לסכם שלילדים הייתה עונה טובה ומוצלחת, גם כאשר הפסידו, הילדים קיבלו את ההפסד ברוח ספורטיבית, המיוחד בכל שהתפתח קשר בין כל ההורים שהפכו להיות משפחה אחת.

ד"ר אמין לפורטל הכרמל "ראינו השקעה מאוד חיובית באורח החיים הבריא של ילדינו, דרך פעילות גופנית מתמדת ואינטנסיבית, דרך הראות של המאמן לתזונה בריאה, כל הורה הבחין שהילדים עלו במסת השריר, בביטחון העצמי והתחזקו בלימודים, כפי שהמאמן וההורים דרשו".

אמין הודה לסמר רוחאנה שתרמה בסתר מזמנה ומכספה למען הילדים, לברכאת מנסור שנתן את כל כולו להצלחת הקבוצה, בתקווה שלהורים ולילדים יהיו שנים מוצלחות כמו השנה הזו.

בשנה הבאה הקבוצה תשחק על מגרש גדול, בתקווה שכל השחקנים שגדלו בקבוצה ימשיכו.

בטקס לקחו חלק חבר המועצה מחזיק תיק הספורט מחרז מחרז ומנהל הספורט במועצה חסן דבור וציבור רחב.

 

תגובות

מומלצים