הפועל טירת הכרמל ופרדס חנה כרכור בעוספיה

שימי פרץ, עלאא אבו רוכן, שמוליק זעירא, רמי רכאב, ראזי מנסור, אורי צ'אושו, נור חסון במגרש היפה בעוספיה, שמשפחת רז מגיעה לראות טת המשחק, שמוליק מגיע ברגל מיגור, זה רק משחק בליגה ב', שמובילים אנשים פרטיים כשימי פרץ הבעלים של הקבוצה מטירת הכרמל.

07.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הפועל טירת הכרמל ופרדס חנה כרכור בעוספיה

 

אנחנו זוכרים את לידה ב' כאשר קבוצות דליה ועוספיה שיחקו בליגה הזו, עד שהתרסקו לליגה ג', הגענו למגרש בעוספיה, שמארח את המשחק בין טירת הכרמל לפרדס חנה כרכור, זהו אחד המגרשים היפים והמטופלים שיש בליגה, את המלאכה עושה עלאא אבו רוכן, שנותן את הלב למקום הזה.

זה משחק בית של טירת הכרמל, בליגה ב' צפון ב', את הקבוצה הזו שעלתה ליגה מוביל שימי פרץ עם החברים שלו, עם שחקנים מקומיים במועדון חם אוהב ומחבק ובעיקר תומך להובלת הכדורגל למקום חינוכי.

 

 

שימי פרץ ודני אליאס שמובילים את הפועל טירת הכרמל הינם עובדים בכירים של בית המשפט המחוזי בחיפה, ומוצאים זמן לקחת את טירת הכרמל לתחרות ספורטיבית בליגה הישראלית.

השניים הם חברים טובים של רמי רכאב מעוספיה, אחד האנשים שהוביל בשנים שעברו את עוספיה למקום יפה מאוד שכולם דיברו עליו, גם היום רמי לא נוטש חברים ומגיע לעודד את קבוצת החברים שלו.

במגרש פגשנו את שמוליק זעירא סבא של שחקן טירת הכרמל, שהגיע ברגל מקיבוץ יגור עד למגרש בעוספיה, הוא בא לתמוך ולעודד את הנכד, שמוליק בן 70 אחד האנשים שמכירים את דאלית אל כרמל ועוספיה היטב, שמוליק חקר בכפרים בורות מאגרי המים ועל זה כתב תיזה שנמצאת בספרייה באונ' חיפה, תחת השם "קציר מי גשם", במסקנות של המחקר שהמים שאוגרים הם לא טובים לשתייה וגורמים למחלות רבות. 

 

 

שמוליק לפורטל הכרמל והצפון: "אני אוהב כדורגל ובאתי לתמוך בנכד, בעבודת המחקר הבנתי שמאגרי המים מבחינת כשרות לדתיים, מה שנקרא "חלאל" אבל הבהרתי ואת זה כתבתי ופרסמתי שאלה מים שלא ראויים לשתייה".

נור חסון שחקן פרדס חנה כרכור, תושב פרידיס, בעל משפחה שעובד כנהג משאית, חולה כדורגל ורואה במועדון פרדס חנה כרכור כבית עבורו ועבור רבים. לגבי הכדורגל נור "היום השחקנים לא מה שהיה פעם, כולם משחקים רק בשביל הכסף, אפילו שמדובר בבית שלהם". יש לציין שנור גדל בקבוצת פרידים שמאמן פאיד חסון ונמצאת בראש הטבלה.

רזי מנסור בנו של עו"ד כמיל מנסור, שמשחק בטירת הכרמל, אחד השחקנים הטובים שאוהב את המקום, רזי מצטער מאוד שבדליה ועוספיה כל הקאדר הטוב לא מנוצל, רזי תמיד עטוף ע"י משפחתו שמלווים אותו לכל מקום.

עלאא אבו רוכן המנהל של המגרש בעוספיה, אהוב ואהוד על כולם, מתייחסים אליו בכבוד רב, הוא נותן כבוד ומקבל כבוד, מה שעשה במגרש בעוספיה, לא נעשה הרבה שנים.

השחקן האגדי אורי צ'אושו מאמן פרדס חנה כרכור, לוקח את השחקנים שלו ממקום קטן ושם אותם במקום גדול, למרות המשאבים הדלים.

כל הדרמה הזו מתרחשת במגרש בעוספיה, ביום שמשי ויפה, מי שלא הגיע למגרש זה רק הקהל.

 

לכל הדברים בסרטון

 

הפועל טירת הכרמל ופרדס חנה כרכור בעוספיה

תגובות

2. צעיר לפני 12 חודשים
כמה אנחנו רעבים לכדורגל
1. דליה לפני 12 חודשים
דליה

מומלצים