השחקן מעוספיה שאבד את הכרתו מתאושש

כעס רב בקרב הוריו של אותו שחקן של מכבי עוספיה, שנפגע בראש במסגרת משחק ליגה במגרש בעוספיה, השחקן לא אובחן ע"י אף אחד מהגורמים במגרש כולל השופט, שהיו אמורים לראות את חומרת פגיעתו ושהוא מבולבל בהכרתו, רק במחצית השניה שמו לב למצבו.

26.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
השחקן מעוספיה שאבד את הכרתו מתאושש

 

שחקן מכבי עוספיה תושב המקום צעיר שמשחק בשורות הקבוצה בליגה ג' שומרון, נפגע במשחק עת שנגח ונפגע מראשו של שחקן אחר, השחקן טופל נקודתית במקום, מבלי לשים לב שהוא אבד את הכרתו כתוצאה מהפגיעה.

במחצית אותו שחקן גם לא אובחן שהוא מבולבל ופתח את המחצית השניה כשחקן מהשורה עד שאחד השחקנים מקבוצתו שמע אותו אומר דברים שהעירו את תשומת לבו שיש משהו לא כשורה עם אותו שחקן, וזאת לפי השאלות שהוא שאל.

השחקן הובל לבית חולים מעורפל הכרה, ואובחן בבית חולים שהוא סובל מזעזוע מוח, לאחר שבועיים השחקן חזר להכרתו, ומרגיש יותר טוב, אבל עדיין סובל מהמכה.

אביו של השחק מתרעם איך דבר כזה יכול לקרות במגרש ואף אחד לא שם לב למצב של הילד?, "אנחנו מקבלים את הדבר הזה בצורה קשה מאוד ולא יודעים איך להתמודד עם מצב כזה, הסכמנו שהילד ישחק כדורגל, לא שלחנו אותו לשדה קרב, המפליא מכל זה איך אף אחד לא שם לב, אם היו שואלים אותו חצי שאלה היו מבינים שהוא לא בהכרה".

 

תגובות

1. חובש מד"א. לפני 1 שנה
לשחקן החייל

מומלצים