חזרה למגרשי הכדורגל בסוף החודש

בהמשך להודעת משרד התרבות והספורט ובהתאם להוראות משרד הבריאות ישנה הסכמה על החזרה חלקית של הפעילות בקבוצות המסונפות להתאחדות לכדורגל

10.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חזרה למגרשי הכדורגל בסוף החודש

בכדי לשוב לפעילות יש לעמוד בהנחיות הנ"ל:

1. בכל אגודה ימונה אחראי על יישום הוראות הקורונה.
בכדי לקבל אישור חזרה לפעילות על האגודה, יש להיכנס לעמוד הרישום ולהזין את הפרטים הנחוצים.

2. התנאי לקיום אימונים הינו מתקן אשר עומד בתנאי "התו הסגול" ניתן למצוא את תנאי ה"תו הסגול": 
המתבקש עפ"י הנחיות משרד הבריאות, בנוסף לתנאים לעיל יש לעמוד בתנאים הנ"ל:

1. סביבת האימון במתקן- הפעילות במתקן תאושר רק לספורטאים תחרותיים הרשומים בהתאחדות ומאושרים לפעילות. מספר הספורטאים יחד עם אנשי הצוות לא יעלה על 10 אנשים בכל יחידת אימון. יחידת אימון מוגדרת כפרק זמן מתחילת ועד לסיום האימון.

אימון במגרשי כדורגל המאושרים ע"י ההתאחדות לכדורגל ניתן לקיים בו זמנית 2 קפסולות בהנחיית צוותי האימון בחלוקה של עד 10 שחקנים + מאמן על כל חצי מגרש, באזורים מתוחמים, תחת הקפדה על שמירת מרחק של 2 מ' בין המתאמנים. האימונים שיתבצעו יהיו אימונים ללא מגע.

2. לא יורשה שימוש במלתחות ובמקלחות המתקן.

3. ניקוי/חיטוי משטחים – בתחילה ובסיום כל יחידת אימון במתקן יתבצע ניקיון יסודי של סביבת האימון ושל הציוד שבמקום. החיטוי יתבצע באמצעות חומר חיטוי על בסיס אלכוהול בריכוז של לפחות 70%, או באמצעות תמיסת כלור (0.1% hypochlorite sodium) עד לייבוש מלא של המשטחים.

4. יש לבצע מידי יום מדידת חום לכל מי שנכנס למתקן ע"י אחראי יישום הוראות קורונה במתקן האימון. עליו לרשום את הערך שנמדד על גבי טופס מדידה יומי. בנוסף, כל ספורטאי ידווח לאחראי הקורונה במתקן האם הוא סובל מאחד מן התסמינים הבאים: חום מעל 38 מעלות, קוצר נשימה, שיעול, כאב גרון, ובעיות במערכת העיכול (שלשול).

את כלל התיעוד יש לשמור אצל אחראי הוראות קורונה מטעם האגודה.

5. כל ספורטאי שלא חש בטוב יופרד מחבריו וייבדק על ידי הצוות הרפואי, הספורטאי יוחזר לפעילות רק לאחר אישור רופא.

במקרה שספורטאי/ איש צוות ייפתח תסמינים של קורונה (חום מעל 38 מעלות, קוצר נשימה או כל קושי נשימתי אחר) הוא יישלח לבדיקת קורונה במידה ויקבל תשובה חיובית, כל מי שהיה איתו במגע יחויב להיכנס מיד לבידוד ואימוניהם יופסקו למשך 14 יום.

הנחיות אלה הם בנוסף להנחיות המופיעות במכתב משרד התרבות והספורט המצורף וכן בנוסף להנחיות התנהגות לציבור בשגרה החדשה כפי שפורסמו ע"י משרד הבריאות.

שימו לב, אי עמידה בהנחיות לעיל מהווה עבירה.

בכל שאלה ניתן לפנות לממונה על נושא הקורונה בהתאחדות לכדורגל. מור דיאמנט- 054-4534920

 

תגובות

מומלצים