טורניר חנוכה ה-13 לזכרו של דודי הללי

בערב המיוחד השתתפו מאמנים בכירים, שחקני כודרגל, אישי ציבור ואוהדים רז זהבי מנבחרת גולסטאר כבש שלושער נבחרת העיתונאים זכתה בגביע העיתונאי תומר לוי זכה בתואר עיתונאי השנה

09.12.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
טורניר חנוכה ה-13 לזכרו של דודי הללי

צילם ג'ו הירש

כשלושת אלפים צופים גדשו את אולם במרכז הספורט בליאו בק בחיפה, וחזו בטורניר חנוכה המסורתי שנערך זו השנה ה-13 של דודי הללי בהשתתפות קבוצות כדורגל. דודי שכיהן במשך מספר שנים כיו"ר מחלקת הנוער של הפועל חיפה בכדורגל, היה דמות מוכרת בחיפה.

הוא נפטר בשנת 2004 לאחר מחלה קשה.

בין האורחים הרבים ניתן היה לראות את בכירי המאמנים בליגת העל כמו אלי גוטמן, ניר קלינגר, אלישע לוי, ירון הוכנבוים, מאמן הנבחרת האולימפית מרקו בלבול, ומאמנים רבים נוספים, כדורגלנים ואוהדי ספורט רבים.

בין שחקני העבר בלטו אלון חרזי, גוסטבו בוקולי, גיורא אנטמן, ברוך ממן, אלי לוונטל ורבים אחרים. כמו כן בין המופים היו אישי ציבור רבים, חברי כנסת ראשי ערים, יו"ר דירקטוריון רדיו 104.5 שי בן מאור, מנכ"ל מכבי חיפה לשעבר איתמר צ'יזיק, עובדי המועדונים ונציגי מועדונים מכל רחבי הארץ. בין הבאים גם עשרות עיתונאים ואנשי תקשורת שהגיעו לאירוע מכל רחבי הארץ.

בטורניר השתתפו ארבע קבוצות ותיקים, ארבע קבוצות ילדים. נערכו שני משחקי ראווה במרכזם משחק ראווה בין נבחרת גולסטאר עם רז זהבי שכבש שלושער לירן שטראובר, אנדי רם ואחרים ששיחקו מול נבחרת של היחידה לטיפול בנפגעי סמים בחיפה.

בטורניר הוותיקים זכתה בסופו של דבר נבחרת העיתונאים בפעם הרביעית ברציפות, לאחר שגברה בגמר על נבחרת  משפחת הללי. בטורניר הילדים זכתה מכבי חיפה שגברה בגמר על ילדי מכבי נווה שאנן.

את הנרות הדליקו שני ניצולי שואה מ"הבית החם" של עמותת יד עזר לחבר. ליווה אותם מנכ"ל העמותה שמעון סבג. יקיר העיר חיפה שלום שטמברג ניצול שואה, בירך על הנרות יחד עם הרב של שכונת הדר בחיפה הרב שמואל ששון.

לפני הגמר הפליאו בשירה אדירה בנות אפרוחי בית הספר יזרעאליה והזמר מאור אדיר שר את התקווה. ראש מינהל הספורט בעירית חיפה שמוליק זגגי ומנכ"לית מרכז הספורט ליאו באק סאמיה דיאב ,בירכו בסיום והעניקו את הגביעים למנצחים  יחד עם עורך דין אברהם הללי, אביו של דודי הללי ז"ל.

העיתונאי תומר לוי ,זכה בפרס עיתונאי השנה לזכרו של מאיר איינשטיין ז"ל. "אני נרגש. הבחירה הזו היא מחמאה גדולה עבורי. אני חושב שזה רגע מיוחד עבורי ועבור משפחתי ואני מודה על הבחירה", אמר לוי בסיום.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים