לא מסר לו את הכדור אז דקר אותו

לא מסר לו את הכדור במהלך משחק כדורגל אז דקר ופצע אותו עד שהתמוטט על הקרקע- הצעיר בן ה-21 נעצר וכתב אישום חמור הוגש כנגדו בבית המשפט המחוזי בחיפה

24.11.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
לא מסר לו את הכדור אז דקר אותו

תמונה להמחשה

 

ראשיתה של החקירה עם קבלת ההודעה מהמרכז הרפואי רמב"ם לפני כחודש אודות צעיר בן 21 שהובא אליהם באורח בינוני עם פציעות מדקירות סכין. 

עם קבלת ההודעה הוזעקו שוטרי משטרת ישראל למרכז הרפואי גבו עדויות וחקירה נפתחה. השוטרים איתרו את זירת האירוע מחוץ למגרש הכדורגל בעיר שפרעם והחלו להתחקות אחר מסלול בריחתו של הנאשם שהיינו חייל בצה"ל.

לפני כשבועיים לפנות בוקר איתרו הבלשים את הנאשם כאשר הוא נוסע יחד עם קרובי משפחתו ברכב סמוך למגרש הכדורגל בעיר שפרעם.

הבלשים סימנו לרכב לעצור, כאשר לפתע יצא הנאשם מהרכב והחל להימלט בריצה מהירה. תגובה מיומנת ומהירה של הבלשים הביאה לאחר מרדף ארוך למעצרו של הנאשם. 

הנאשם 21, שפרעם הובא לתחנת המשטרה לחקירה ומעצרו הוארך על ידי בית המשפט בהתאם לבקשת המשטרה. 

החקירה העלתה, כי ביום האירוע במהלך משחק כדורגל חובבני בעיר התעורר ויכוח בין הנאשם לקורבן בנוגע לאופן מסירת הכדור.

הנאשם כעס מאוד על הקורבן, הפסיק את השתתפותו והתיישב על הכיסאות מחוץ למגרש.

במהלך כל המשחק סימן לעבר הקורבן תנועות מאיימות.בתום המשחק יצא הקורבן למגרש החנייה ושם הנאשם יחד עם אחר החלו להכות את הקורבן ולדקור אותו תוך שהם מצמידים אותו לרצפה ואז נמלטים מהמקום. הקורבן פונה לטיפול רפואי בהיותו פצוע במצב בינוני. 

בתום חקירה מהירה הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז חיפה, אשר בחנה את הראיות והגישה כנגד הנאשם כתב אישום חמור ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בבית המשפט המחוזי בחיפה בגין עבירות של חבלה בכוונה מחמירה שלצידה עונש מאסר לתקופה של 20 שנים והחזקת סכין.

משטרת ישראל רואה בחומרה את עבירות האלימות והבריונות ותפעל בנחישות תוך שימוש באמצעי חקירה מגוונים למעצרם ולהבאתם לדין של אותם עבריינים הפוגעים בבטחון התושבים ובשגרת החיים הנורמטיבי.

 

תגובות

1. חלי לפני 5 חודשים
דקר כי לא מסר את הכדור

מומלצים