מכבי בנות דליה בכדורעף עושות את זה

קבוצת הבנות מליגה לאומית בכדורעף הגיעו למשחקי הפלייאוף העליון בליגה, צוות ההנהלה מוביל את הקבוצה באהבה להצלחות, עם המאמן עדיל והבנות לא מאכזבות, פגשנו אותן באימון, סרטון.

27.02.2019 מאת: חסין חלבי
מכבי בנות דליה בכדורעף עושות את זה

קבוצת הבנות רוצות אתכן נשים ובנות שאוהבות ספורט, נאדיה חסיסי "להידבק במטרה ולהצליח", שרה אבו רוכן "זה הבית שלי כאן אני גודלת".

אוסמה חסון יו"ר הקבוצה, מאוהב בקבוצה ועושה הכל להצלחתה, ממש כמו משפחה, הוא מתגאה ותומך במה שהקבוצה עושה, יחד עם החברים והשותפים שלו.

אוסמה: "כן יש לנו קבוצה בליגה לאומית וזו עובדה, מכבי בנות דליה 17, אנחנו במשאבים קטנים מצליחים, יש לנו צוות שחקניות מעולות".

"השנה סיימנו מקום שלישי בליגה לאומית, הקבוצה חזקה, השחקניות ברובן מדליה, שתי שחקניות מנצרת ושחקנית מאוקראינה, הן משחקות בהתנדבות, ואנחנו עושים הכל בהתנדבות, ומתקיימים מתרומות, אנחנו צריכים תמיכה ועזרה לקיום הקבוצה".

"השתלבתי בקבוצה כחבר הנהלה והצלחנו לעלות ליגה, יו"ר הקבוצה עזב ואני המשכתי את דרכו, אנחנו בונים דור עתיד של שחקניות נוער".

עדיל נסראלדין מאמן קבוצת הכדורף: "אני שנה שניה באימון הקבוצה, זה אתגר ענק, אנחנו עושים הכל שהבנות יאמינו בעצמן כדי להגיע רחוק, אני מאמין בסגל של הקבוצה, עשינו את ההישג להישאר בליגה לאומית, אני מקווה שיהיה המשך לקבוצה ושנזכה להרבה תמיכה ועידוד. המטרה שלנו לסיים במצב טוב בפלייאוף עליון, יש פוטנציאל ואפשר בתמיכה קטנה להגיע לליגת העל".

 

מכבי בנות דליה 17

תגובות

3. גל לפני 1 שנה
בנות חזקות
2. אבא לפני 1 שנה
בהצלחה בנות
1. שכיב אבו רוקן לפני 1 שנה
גאווה

מומלצים