נבחרת ברזיל וכוכבי נבחרת ישראל נפגשים

מיוחד לפורטל הכרמל, מסיבת עיתונאים עם קאקה ובבטו, לקראת משחק השלום הגדול שיפגיש את כוכבי נבחרת ברזיל וכוכבי נבחרת ישראל לדורותיה, השחקנים העבירו מסר של שלום ואחווה שזוהי מטרת המשחק והזמינו את הקהל לבוא וליהנות מהחוויה.

27.10.2019 מאת: ויסאם גוטאני
נבחרת ברזיל וכוכבי נבחרת ישראל נפגשים

 

אגדות הכדורגל מהעבר התכנסו במלון דן כרמל בחיפה למסיבת עיתונאים לקראת המשחק הגדול שייערך כאמור ביום שלישי באצטדיון סמי עופר בחיפה שעה 20:00. כלי תקשורת רבים וביניהם פורטל הכרמל סיקרו את מסיבת העיתונאים.

מהצד הברזילאי נכחו ריקארדו קאקה שקיבל את מלוא תשומת הלב מכל כלי התקשורת. קאקה שיחק במועדוני הפאר מילאן וריאל מדריד.

כמו כן, אחד השחקנים המפורסמים של נבחרת ברזיל שזכתה במונדיאל בשנת 1994, בבטו השחקן שכולם מכירים מתנועת "העריסה" המיוחדת והמפורסמת. כזכור, אותה תנועה באה בזמן שבבטו שהה עם הנבחרת במונדיאל ואשתו ילדה את בנם 'מתיאוס' הרחק בברזיל. 

בבטו שיחק בהרבה קבוצות בקריירה ובין היתר בליגה הספרדית בסביליה ודפורטיבו לה קורוניה.

והברזילאי הנוסף שהשתתף במסיבת העיתונאים הוא סזאר סמפאיו אשר מונה לפני שלושה ימים לצוות המקצועי של נבחרת ברזיל  לצידו של המאמן צ'יצ'ה.

ובצד הישראלי השתתפו שני כוכבו העבר, איציק זוהר וראובן עטר.

השחקנים העבירו מסר של שלום ואחווה שזוהי מטרת המשחק. השחקנים הברזילאים אמרו שהם שמחים להגיע לישראל ולהשתתף במשחק ואף הזמינו את הקהל לבוא ולהנות מחוויה חד פעמית.

השחקן קאקה אף אמר "בברזיל למדנו להגיד שלום". בבטו אמר " תהיה חוויה יוצאת דופן".

מי שעוד אמורים ליטול חלק במשחק מהצד הברזילאי הם הכוכב המפורסם רונאלדיניו, ריבאלדו, רוברטו קרלוס, אלדאיר, קאפו ועוד רבים.

בצד הישראלי ליד איציק זוהר וראובן עטר ישחקו ג'ובאני רוסו, משה סיני, יוסי בניון, זאהי ארמלי, יניב קטן ורבים אחרים.

כאמור, פורטל הכרמל יהיה שם ילווה ויסקר את המשחק.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים