נוער רובי שפירא עלה לליגה ארצית

קבוצת הכדורגל של נוער רובי שפירא שמוביל המאמן אייל הלטמן סיימה את העונה כאלופת הליגה צפון, בקבוצה משחקים 4 מדאלית אל כרמל אייל, נור, לירן ומרואן, שעזרו לקבוצה להוביל ולעלות, היינו במשחק העליה שבו נשאלה השאלה למה לא בדליה?, סרטון

01.04.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

נוער רובי שפירא עולה ליגה 2019

 

מועדון ספורט חיפה רובי שפירא צו פיוס שעובדים כבר 5 שנים בבניית והובלת קבוצות שהולכות ומתחזקות משנה לשנה.

בקבוצה הזו משחקים נוער בני 17 ומעלה שיכולים מיד למצוא את עצמם משולבים במשחקי הקבוצה הבוגרת של רובי שפירא בליגה א' צפון.

מספר שחקנים לא יהודים משחקים בקבוצה וגדלים כאחד במסגרת תרבותית חברתית, בין השחקנים תושבי דאלית אל כרמל השוער נור חלבי, הבלם מרואן חסיס, החלוצים אייל נסר אלדין ולירן בסיס, בקבוצה משחק עוד צעיר ממגדל שמס שבגולן ספדי שאדי.

הקבוצה החזיקה במקום הראשון הרבה זמן וכך שמרה על מקומה עד למשחק בו ניצחה בתוצאה גדולה וכך הבטיחה את עצמה כאלופת הליגה והבטיחה את מקומה בליגה ארצית לנוער.

המיוחד במועדון הזה אלו ההורים, שיש להם חלק נכבד במגרש הילדים, משחקים בשביל ההורים ולמען הקבוצה נלחמים והתוצאות לא מאחרות להגיע.

שוחחנו עם ההורים הנרגשים, שמעידים על בית ומשפחה במועדון רובי שפירא ועל דפוס ההתנהגות של ילדיהם שעוברים סדרת חינוך אישית במסגרת בה הם משחקים.

סלמאן חלבי שבנו נור שותף מלא במועדון ובקבוצה, מוכן לעזוב כל דבר למען הצלחת נור והבאתו לליגה הגבוהה ביותר, סלמאן משקיע הרבה מאוד בנור במישורים רבים, את נור מלווים גם האחיות ובני הזוג והאימא מונא.

סלמאן התייחס לסוגיה בה דברנו על ההצלחת בכדורגל, לגבי המצב בדליה סלמאן בא בטענות להורים שלא משקיעים בכפר ומעדיפים מקומות אחרים לשם כך הכדורגל קרס בדליה.

שיח' נסר נסר אלדין אביו של אייל, אחד השחקנים המוצלחים בקבוצה, מדבר על התמיכה והרצון הטוב להמשיך להשקיע בבנו אייל, נסר ואשתו דורה מלווים את הבן לכל מקום.

עדנאן חסיסי שבנו מרואן משחק ומצליח טוב, מעודד ותומך במה שבנו רוצה, לא מדבר הרבה, אבל הרצון שלו גלוי ביותר, לאור ההצלחות של הקבוצה.

ואאל בסיס אביו של לירן, שמלווה אותו לכל מקום ומשחק ובמקרים רבים גם לאימון, רוצה לראות את הדברים הטובים קורים לבנו ולחברים שלו בקבוצה, גם ואאל מדבר על בית ברובי שפירא.

עדנה מורדי שבנה אדיר משחק מגן בקבוצה, מפרגנת למאמן ולשחקנים על הגיבוש וההצלחות שהם מחוללים במועדון רובי שפירא.

מאמן שוערים אנדרי טברני שנמצא גם בקבוצה הבוגרת וגם בנוער, לוקח את נור כשוער לבוגרת, אנדרי מאמין שהמאמן אייל הלטמן יעשה הצלחות גם בליגה הארצית.

מאמן הקבוצה אייל הלטמן שמאושר עד השמיים ומפגרן לשחקנים שלו, מבין טוב שהדרך עכשיו הולכת להיות עוד יותר מקצועית, אייל מדבר על שילוב כל השחקנים שמגיעים מתרבויות שונות ומפרגן ל4 השחקנים מדליה שהיתה להם תרומה להצלחה.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים