סאלח בדרייה תומך ועוזר למכבי בנות דליה

חבר המועצה הטרי סאלח בדרייה שעד היום הכרנו ממד"א כרמל, בא בשיא המרץ למועצה וכבר מקיים אירוע ביוזמתו למען קבוצת הכדורעף מכבי בנות דליה, בגיוס תומכים לקבוצה, האירוע התקיים במימון בעלי העסקים מוניר בדרייה, מפלח חלבי ושפיק בדרייה, ערב ספורט ומנגינה.

06.01.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון

ערב למען מכבי בנות כדורעף דליה

 

לא במקרה שיש אחד כמו סאלח שבא לתת לקבוצת הבנות תמיכה מוראלית ותחושת שייכות למקום ובעיקר לעזור להנהלת הקבוצה בכל המתבקש, לשם כך סאלח גייס משאבים מבעלי עסקים וקיים ערב שכולו שירה ותמיכה בקבוצה.

לערב כולם הגיעו חוץ מחברי מועצת דליה, העמיתים החדשים של סאלח, אבל זה לא שיבש את האירוע המושק שהיה ובמיוחד הכבוד ההדדי של הנהלת הקבוצה והשחקניות שהביעו הערכה וכבוד לסאלח ולבעלי העסקים שתמכו בהם.

חשוב לציין שקבוצת כדורעף נערות מכבי דליה, הוקמה לפני כחמש שנים במאמץ משותף של השחקניות ואנשים פרטיים, הקבוצה ופעילותה הספורטיבית נתמכות וממומנת באמצעות תרומות פרטיות ונשענת על עזרת ספונסרים רחבי לב בלבד.

סאלח, לפורטל הכרמל והצפון:"כאות הוקרה על נחישות השחקניות ופועלן הספורטיבי קיימנו ערב שלם כיד המלך למענן ולעידודן, שנתרם על ידי מוניר בדרייה פתרונות נדל"ן, מפלח חלבי דפוס ופרסום, שפיק' בדרייה קונדיטוריה ואולם שמחות ואירועים, אני בא בגישה לעזור בכל המשתמע ולעשות הכל כדי לגייס משאבים לקבוצה מהציבור ובעלי עסקים, בנוסף לתמיכה תקציבית של מועצת דליה".

בערב נכחו מאמני הקבוצה לדורותיה ומשפחות השחקניות, את הערב הנעימו בצליליהם נגנים צעירים בגילאים שונים ממרכז ותר " معهد وتر" בהובלתו של פיראס עיסמי, והטיבו להוסיף ייחוד נוסף לערב זה, בנוסף לג'לאא זאהר וראזי זאהר, שני אומנים מבטיחים מעוספיה.

סעיד והבה כנציג ההנהלה של קבוצת הבנות בכדורעף, סקר בפני הנוכחים את ההיסטוריה של הקבוצה, והזכיר את התורמים שבזכותם המועדון עדיין מצליח להתקיים.

סאלח:"בסימן הכישרונות החבויים בכרמל, והצורך בעידודם וחשיפתם, על ידי תמיכה מהאחראים בפרט והאוכלוסייה בכלל, אני מברך את שחקניות הקבוצה, נאדיה חסיסי, איה והבה, ערין סאחלי, סהר אבורוקן, איה עזמי, עינב כמאל, נרמין חדיד, סמירה חסון, ומנהלי הקבוצה אוסמה חסון, סעיד והבה, זוהר קרא, אחסאן אבו רוכן מאמן הקבוצה, איימן אבו רוכן ואחרים".

הילדים שניגנו ולקחו חלק בערב: ואיל מנסור, שאדי אבו רוכן, עלאא סאלח, לין עיסמי, אלמא חלבי.

 

עוד בנושא : " מכבי בנות דליה בכדורעף עושות את זה "

" מכבי הרצליה ובנות דליה בכדורעף "

קבוצת מכבי בנות דליה מבקשת את תמיכתם "

 

פורטל הכרמל

תגובות

3. סמיר לפני 1 שנה
באסל תותח
2. טל לפני 1 שנה
צעד מבורך כל הכבוד
1. כל הכבוד לפני 1 שנה
בהצלחה

מומלצים