סיפור קבוצת הפועל דאלית אל כרמל בכדורגל

הסגל הנוכחי בליגה ב' הוא סגל טוב שזקוק לחיזוק בעמדת ההבקעה, הפועל דאלית אל כרמל בכדורגל שמוביל המאמן חוסאם חלבי נמצאת במקום טוב בליגה, מאחורי הקלעים אנו מתבשרים על מגעים להגעת הנהלה חדשה, רדואן מברך, עאמר: "עד היום המועצה העבירה 150 אלף ש"ח לקבוצה".

24.10.2021 מאת: חסין חלבי
סיפור קבוצת הפועל דאלית אל כרמל בכדורגל

 

כאשר צופים במעט הקהל שמגיע ליציע לצפות ולחזק את הקבוצה, מבינים עד כמה צריך הבראה, כי הקהל בדאלית אל כרמל ועוספיה, אוהב כדורגל ולא מתקמצן להגיע.

 

הסגל של הקבוצה מוכן לתת את הכל, העיקר לפרוץ ולהוביל, השחקנים אוהבים כדורגל ומשחקים מהלב, ליגה ב' היא ליגה לא כל כך נוחה ומאורגנת, כי בשנה האחרונה המחוז של ליגה ב' צפון ב' חולק לשניים וזה הביא קבוצות פחות טובות למחזור שמשחקת בו דליה.

 

רדואן נטור מנהל הפועל מדבר בצורה ישירה על רצונו לעזוב ולמסור את הקבוצה להנהלה החדשה שמתארגנת, רדואן מאמין מאוד במאמן חוסאם שגדל בהפועל ותמיד היה כאן ולא עזב לשום מקום.

 

עאמר חסיסי מכחיש ואומר שהוא לא מעורב בעניין העברת הקבוצה להנהלה חדשה ושהוא כלל לא מסוכסך עם אף גורם בהפועל ושהמועצה העבירה עד אוקטובר השנה 150 אלף ש"ח.

 

 

חוסאם חלבי מאמן הקבוצה רואה צורך חיוני בגיוס עוד מספר שחקנים לקבוצה ומאמין שהתוצאות טובות עד היום, חוסאם מאמין שכולם יחד עם הסגל וההנהלה יעשו הכל למען הצלחת הקבוצה העונה בליגה ב'.

 

אחסאן חלבי בן 38, עוד משחק כמו ילד בן 20 ,אחסאן מאמין שהם בדרך הנכונה לעלות למעלה וכל התקווה שלו, לראות קבוצות ילדים ונוער שיעלו לקבוצה הבוגרת, כמו שהוא הגיע מלמטה למעלה.

 

רביע חלבי שדר שמכיר את הקבוצה והמגרשים טוב מדבר, מדבר על המצב בו נמצאת הליגה ועל הכוונה של הפועל להביא לקבוצה הנהלה חדשה, שתפקידה לא רק לגשת למוסדות, אלא לגייס גם כספים מפרטיים.

 

הסיפור המרכזי של הקבוצה אמיר קרא, בן 44, שרץ שלוש פעמים בשבוע מדליה לצומת אליקים וחזרה כ 20 ק"מ, אמיר מסיים במגרש וממשיך לרוץ, הוא אומר "אני רץ למען הנשמה והשקט הנפשי שלי, אני אמשיך לתת לקבוצה שאני מאוד אוהב".

 

שפטו את המשחק בין דליה לכפר קרע: אורי קרייף, אפרתי טופז, בר בן נון.

 

 

הסיפור של הפועל דליה 2021

תגובות

6. הגאון הרס כל חלקה טובה לפני 1 חודש
הגאון הרס כל חלקה טובה
5. דילאווי1 לפני 1 חודש
שימו
4. שחקן ותיק מאוד לפני 1 חודש
איך הגענו הלום ?????
3. אוהד ותיק לפני 1 חודש
הפועל דליה
2. דאלית אלכרמל לפני 1 חודש
כל שני וחמישי סיפור
1. אוהד לפני 1 חודש
קבוצת הפועל

מומלצים