ענן פרו:"הפועל דליה לא תרד ליגה"

הפועל דליה נשארת אחרונה בטבלה לאחר המשחק ה13 בליגה ב' צפון ב', מאמן הקבוצה עו"ד ענן פרו אומר לפורטל הכרמל: "היום אנחנו נמצאים במצב יותר טוב ממה שהיה, בקשתי מהקהל וההנהלה לתמוך בנו, התוצאות יגיעו".

07.01.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ענן פרו:"הפועל דליה לא תרד ליגה"

קהל הפועל מאוכזב בצורה מאוד רצינית והחלק הגדול הפסיק להגיע למשחקי הקבוצה שמתדרדרת עמוק בסוף הטבלה. אין ספק שמה שקורה בספורט בדליה משליך על החברה המקומית והעצמת הויכוח בין כל היריבים הפוליטיים בכפר.

מחזיק תיק הספורט עאמר חסיסי אמר לנו:"אישרנו תקציב של 300 אלף ש"ח להפועל דליה בכדורגל", עאמר מאמין שהקבוצה בסופו של דבר תתאושש ותעלה על דרך המלך.

ענן פרו: "הגעתי להפועל דליה רק לפני חודש, מצאתי 8 שחקנים בקבוצה שבאים לאימונים, מהם רק 4 שחקני הרכב, ושאר השחקנים ששיחקו בהרכב לא הגיעו לאימונים לצערי, זו קבוצה שמתחילת העונה לא התאמנה בצורה סדירה, אני הייתי מודע שהמאמן רפעאת חלבי עשה מעל ומעבר, אבל התנאים לא היו מאפשרים אחרת".

ענן: "הגעתי במטרה לחזק את הקבוצה עם כמה שחקנים, לעשות סדר בדברים ולנסות להחיות את הקבוצה מחדש, מהאימון הראשון ראיתי שהקבוצה ללא כושר גופני, כך התחלתי עם הקבוצה, הבאנו את אחסאן חלבי ומגד נסר אלדין, היה קשה לצרף עוד שחקנים בגלל מעמד הקבוצה ומקומה האחרון בטבלה, ביום האחרון בחלון ההעברות הצלחנו לצרף בלם אביב מלכה ועוד שחקן צעיר משפרעם,  עשינו ניצחון אחד נגד קבוצה טובה בליגה, בעיקר היה לנו חוסר מזל, שחקן אחד נפצע והשני הורחק למשך 3 משחקים".

ענן: "אנחנו משחקים ומנסים למצוא פתרונות , אני מאמין שבסוף הדרך אנחנו נתחבר ונצליח לחזור לדרך המלך ולצאת מהתחתית, אני מאמין שאפשר לעשות את זה, אני מבקש את תמיכת ההנהלה והקהל לטובת הספורט בכפר בתקווה להצליח".

 

פורטל הכרמל

תגובות

6. עיספאווי לפני 1 שנה
בעיספיא לפיות יש 300 ילדים ונערים במסגרת מכבי עוספיא
5. גל לפני 1 שנה
אין מקום לכדורגל עוד בדליה
4. אוהד לפני 1 שנה
לא כדורגל ולא כלום נשאר
3. מואטן לפני 1 שנה
דליה
2. ספורט לפני 1 שנה
שלוש מאות אלף שח לקבוצה מקום אחרון?
1. مشجع قديم לפני 1 שנה
مهزلة

מומלצים