ערבי סלאלחה חוזר ממרתון לרנקה עם הישג עצום

בין מאות הספורטאים המשתתפים במרתון לרנקה הבינלאומי בקפריסין, היה ערבי סלאלחה מבית ג'ן שהצליח לסיים במקום שלישי במירוץ 10 ק"מ, זה הישג גדול עבור ספורטאי ישראלי במירוץ האיכותי הזה, ערבי חוזר מלא גאווה בתקווה להמשיך לרוץ ולעשות הישגים.

25.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ערבי סלאלחה חוזר ממרתון לרנקה עם הישג עצום

 

חשוב לציין שחברת תיירות מובילה של משפחת מהנא מפקיעין שמארגנת נסיעות לינה למשלחות ספורטאים באירועי ספורט בעולם, היא החברה שדאגה לעשרות הספורטאים שהגיעו מישראל וממקומות אחרים בעולם למרתון לרנקה הבינלאומי, שוחחנו עם אחד מבעלי חברת התיירות גמאל מהנא שמאוד נרגש להישגי ערבי במרתון ומפרגן לו מאוד.

 

מרתון לרנקה הבינלאומי הוא אחד המרוצים המבוקשים והצומחים ביותר באירופה בשל העובדה שהאי קפריסין והעיר לרנקה מציעים חוויית ריצה ייחודית ברחבי עיר החוף הקפריסאית היפיפיה יחד עם מזג אוויר מושלם, אירוח חם ונדיב, ואווירה מיוחדת המשלבת עיר ים תיכונית בסטנדרטים האירופיים הגבוהים ביותר בטיסה של כ40 דקות או כפי שהרבה בארץ מגדירים זאת החו"ל הכי קרוב לבית.

 

מירוץ 10 ק"מ – ריצת רחוב תחרותית שמושכת הרבה רצים בשל היופי של המסלול בתוך העיר העתיקה וחוף הים וריצה מהירה בין הטיילת לשדה התעופה, מקצה זה בדומה למקצים אחרים כולל מספר רב של תחנות רענון שיגרמו לחווית הריצה להיות יותר מהנה, נוחה ובטוחה.

 

 

ערבי סלאלחה בן 33, מהכפר הדרוזי בית ג׳ן, ספורטאי מלידה חוזר לבית ועושה הישג גדול, יש לציין כי ערבי המנצח הגדול במירוץ העגור 2021 , ערבי הינו אדם ספורטיבי בנשמתו, מאמן כדורגל ומשחק עם קבוצת בית״ר בנימין. לפני כחודשיים החליט להצטרף לקבוצת הריצה התחרותית של בית ג׳ן BRunnig

 

קבוצת הריצה התחרותית BRunning הינה קבוצה הטרוגנית מורכבת מנשים וגברים וגם ילדים, אשר חרטה על דגלה להיות קבוצה מלוכדת מגובשת, העוסקת באורח חיים בריא והשרשת תרבות ספורט תחרותית.

הקבוצה מכילה פסיפס אנשי מקצוע מעולים שעוסקים בחינוך גופני ואימוני ריצה ארוכה ואימונים מנטליים.

הקבוצה בניצוחו של המאמן והמרתוניסט פאיז קלעאני, אשר מביא איתו ערך מוסף וטכניקות ריצה עדכניות ובעיקר להרגיש את הריצה דרך הרגליים.

הקבוצה משלבת אימונם מנטליים אשר מוסיפים רבות לרמת הכושר ובעיקר לחוסן המנטלי.

 

 

לאחר שערבי הצטרף לקבוצה, סימן לעצמו מספר יעדים ומטרות ואחת מהן היא להשתתף במירוץ העגור 2021 ולהתחרות בקטיגוריה שלו למרחק 10 ק״מ.

מאז שהצטרף הפגין רצון וכוח התמדה, כולל דיוק בתוכנית האימונים ובעיקר שמר על ענווה וצניעות לאורך כל הדרך, אבל תמיד ראה את המטרה שאליה כיוון.

בשישי 23.4 בשעות הבוקר ערבי יצא מביתו לאיזור אגמון החולה, חדור מוטיבציה ועם תשוקה לנצח. ״ שום דבר לא יעצור אותי מלהגשים את המטרות שלי״.

האווירה הייתה חגיגית ומרגשת ובעיקר אחרי תקופה ארוכה וסגרים, עקב התפשטות נגיף הקורונה.

השתתפו בתחרות מאות עד אלף מתחרים במקצים שונים בקטיגוריות שונות.

ערבי: "התייצבתי לקו הזינוק בפעם הראשונה במסגרת תחרות, הסתכלתי מסביבי וראיתי יתר המתחרים עם ברק בעיניים וחדורי מוטיבציה לשריקת הזינוק. הסדרתי נשימות ויצבתי פעימות הלב ושיננתי בראש שלי: רק מי שיכול לראות את הבלתי נראה, מסוגל לעשות את הבלתי אפשרי".

 

 

"נשמעה השריקה ויצאתי לריצה ואחרי כמעט חצי שעה מצאתי את עצמי פורץ את סרט קו הסיום. ובעזרת האימונים וההכנות לקראת התחרות, אכן ההשקעה השתלמה וניצחתי הן בקטיגוריה והן במירוץ הכללי, עם תוצאה מכובדת מאוד ולא נתפסת. ריצת 10 ק״מ ב32:53 תוצאה של ווינרים".

 

ערבי: "חשוב לציין שזאת התוצאה הכי טובה בכל הזמנים לבן העידה הדרוזית אשר מתחרה בריצת 10 ק״מ. התוצאה הינה שיא אישי וגם שיא בקרב בני המיעוטים, ואני בטוח שעם ההתמדה וההשקעה נמשיך להשתפר ולשבור עוד שיאים. ובאותה הזדמנות אני מודה למשפחת B Running על ההשקעה , הדאגה והאכפתיות, ובעיקר ההקשבה והתאמת תוכנית לכל מתאמן על פי יכולתו. תודה מיוחדת לפאיז קלעאני המאמן אשר האמין בי וחיזק אותי לאורך כל הדרך".

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

3. Iman Ferro לפני 4 ימים
אתלט בחסד עליון
2. אדם לפני 6 ימים
גאווה
1. כל הכבוד לפני 6 ימים
כל הכבוד

מומלצים