קבוצת קנעוש אלופת טורניר חג אלאדחה

כשמונה קבוצות קט רגל מדאלית אל כרמל לקחו חלק בטורניר שארגנה המועצה, הובילו עיסאם נסראלדין ורביע זידאן, את הטורניר שפט אונסי חדיד ביד רמה, מטרת הטורניר להעלות את המודעות בקרב צעירים ולהרחיקם מנפצים אלכוהול ואלימות.

08.07.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
קבוצת קנעוש אלופת טורניר חג אלאדחה

 

מדובר בצעירים מכל הגילאים, חלקם תכף מתגייס לשירות צבאי וחלקם דתיים ואנשי עבודה ובעלי עסקים, כולם שותפים למטרה לנצח ולקחת את הגביע, ובעיקר להעביר מסר.

הטורניר היפה והחשוב הזה, שהתקיים במגרש הכדורגל העירוני בדליה, שיחקו הקבוצות על חצי מגרש, רובם הפגינו יכולת ספורטיבית ולמרות המתח הם שמרו על אווירה מעולה ביציעים, המשפחות הגיעו לצפות ולעודד את ילדיהם.

השלב האחרון לטורניר, התחרות על המקום הראשון שבסופו של דבר הייתה הכרעה והזוכים הצעירים של קנעוש הצליחו בכל הטורניר לנצח, והם אלה שקטפו את הפירות בזכות משחקם הטוב.

מלך השערים של הטורניר הצעיר דניאל ענן והבה

הזוכים בקבוצה ההוגנת הצעירים של החט"ב בדליה.

אונסי חדיד אמר לנו: "אני מברך על פעילות ספורטיבית שהתקיימה, אני מודה לעסאם ורביע ולכל השחקנים והקבוצות, שהיו מדהימים ונהגו בצורה ספורטיבית למופת, שיהיה לכולם חג שמח".

ביציע היו מספר אנשים שמתעסקים בכדורגל, כולל הבעלים של הקבוצה הבוגרת רדואן נטור והמאמן נאיף חלבי ואחרים רבים, שכנראה מסמנים לעצמם שחקנים לשנה הבאה.

עוד לקחו חלק מחזיק תיק הספורט במועצה עאמר חסיסי, מנהל מרכז תרבות אמיל חמאדה, ועוד.

דיברנו עם רביע זידאן איש הספורט במועצה, מורה ומחנך, שגם גילה לנו לגבי הגעת האולימפיאדה בשני ענפים שיתארחו בדאלית אל כרמל, הכל בשיחה עם רביע בסרטון

 

 

טורניר בכדורגל דאלית אל כרמל 2021

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים