רדואן:"במקום לבקר בואו לתת יד"

משחק ראשון לעונת הכדורגל בליגה ב' צפון ב' דאלית אל כרמל נגד בני באקה במגרש העירוני בדליה, המשחק הסתיים בהפסד לדליה 0-1, באחרונה הנהלת הפועל עברה משבר שבסופו של דבר עאדל משילח עזב ורדואן ממשיך למרות שהכוונה שלו לפנות מקום.

11.09.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
רדואן:"במקום לבקר בואו לתת יד"

 

משחק כדורגל ראשון העונה, שפטו את המשחק יוגב כהנא, ירון צדקין ורועי גולדשטיין.

 

למרות הקורונה, קצת קהל הגיע למגרש, שהיה מצויד במסיכות ושמרו על הוראות הקורונה שלא להיפגע מהנגיף.

 

שחקני קבוצת הפועל דליה הם רובם תושבי הכרמל, רובם כבר שנים נמצאים במגרשים ולפתוח עונה ולהפסיד בבית זה היה קצת לא נעים, במיוחד שבמחצית השניה דליה ספגה שער שההגנה יכלה למנוע, ומאז השער, הסגל נכנס ללחץ, תקפו והגיעו להרבה הזדמנויות, אבל הכדור לא נגע ברשת הפנימית.

 

שוער הפועל רביע והבה היה טוב מאוד והצליח למנוע שערים במחצית הראשונה והשנייה. לדליה לא היה מי שימשיך את הכדור לתוך הרשת של בני באקה שהם גם קבוצה צעירה שיש להם הרבה מה לשפר.

 

 

ראש מועצת דאלית אל כרמל רפיק חלבי אמר לנו:"צריך קצת שיפורים בקבוצה. הכדורגל הוא חשוב לי מאוד ובקרוב דליה תזכה למתקנים חדשים לספורט. השנה קבוצת הכדורגל קבלה תקציב טוב שיכולה לפתוח את העונה בליגה ב' בצורה רגועה וטובה".

 

יו"ר הפועל דאלית אל כרמל רדואן נטור אמר לנו בתום המשחק:"אנחנו נבדוק איפה אפשר לשפר ולתקן. לגבי מה שקרה באחרונה בהנהלה, אני רציתי למסור את הקבוצה לידידי עאדל משילח, אבל הוא החליט לוותר מסיבות שלו וחבל, אני קורא לציבור במקום לשבת מאחורי מסכים, להגיע ולעזור, זה מאוד חשוב לספורט בדליה, הקבוצה נמצאת במצב כלכלי טוב השנה".

 

את הקבוצה ממשיך לאמן מועאד נסר אלדין, מחזיק תיק הספורט במועצת דליה עאמר חסיסי, שמאוד לחץ שחבר שלו ועמית שלו בפוליטיקה עאדל משילח יקח את הקבוצה, וכשזה לא צלח עאמר נעלם מהמגרש תקופה ממושכת והיום הוא היה ראשון שיעמוד על הגדר ויתן הוראות לשחקנים ובין היתר למאמן מועאד.

 

עוד בנושא" הפועל דאלית אל כרמל פותחת את העונה בשבת "

 

לדברים של רדואן נטור ורפיק חלבי ראש המועצה, בסרטון

 

 

מחזור ראשון העונה 2021 2022

תגובות

12. אוהד לפני 3 חודשים
בושה
11. אחד שאיכפת מהקבוצה לפני 3 חודשים
צריך שינוי
10. אוהד שרוף לפני 3 חודשים
תלכו כבר נמאסתם
9. נטור אמיתי לפני 3 חודשים
רדואן תתבייש לך ותעוף
8. كوكي לפני 3 חודשים
يا ناس
7. مواطن حر לפני 3 חודשים
كل الحق على عاطف
6. من البلد לפני 3 חודשים
من المؤسف جدا
5. אוהד לפני 3 חודשים
עם אנשים כאלה ???
4. אשר לפני 3 חודשים
דאליה
3. דלואני חור לפני 3 חודשים
בהצלחה לשחקנים שלנו
2. צעיר לפני 3 חודשים
רדואן צודק במאה אחוז בכל
1. דילאווי1 לפני 3 חודשים
אם

מומלצים