רואד זאהר נצחון בלי זהב

דרמה גדולה בבוקר השני באליפות הארץ שמתקיימת בבריכת וינגייט. לא תמיד המדליה משקפת את ההצלחה הגדולה של שחיין. ב100 מטר חזה רואד זאהר ממכבי כוכב הכרמל נתן fight מדהים, הזהב היה שלו. אך הוא לא קיבל אותו.

19.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון

שחיין כוכב הכרמל רואד זאהר

 

במשך כל המשחה רואד היה מאחורי השחיינים המובילים במקצה זה בישראל. במשחה האחרון הפתיע בגדול ועקף את כל המתחרים שלו. 

הוא שבר השיא האישי שלו. שיפר את התוצאה שלו כמעט ב7שניות. הוא שחה מהר כמו טיל.  הוא לא וויתר. הוא גיבש את כל הכוחות שהיו לו והגיע ראשון. אבל לפי חוקי השחייה הבינלאומיים הוא פסול. בזמן הזינוק, עוד לפני הקפיצה למים, רואד זז ממש קצת - מרוב התרגשות. 

טטיאנה בראון המאמנת של רואד אומרת לפורטל הכרמל והצפון: "ישר ראיתי שהוא פסול אבל נדהמתי מהמשחה. לדעתי זה היה אחד המשחים הגדולים שלו. בשבילי המשחה הזה שווה יותר מכל מדליה ויגיע היום שגם רואד יכול לראות זאת כך".

ברור שרואד התאכזב מאוד אבל בפנים הוא יודע שהוא ניצח לא רק את המתחרים אלא גם את עצמו. שחיין שיכול להילחם על המקום שלו כמו שהוא נלחם היום, הוא שחיין גדול.

בצהריים רואד שחה 200 מטר חזה, הוא שוב הגיע למקום ראשון. הוא הקדים את השחיינים האחרים ב5 שניות.  הוא אלוף הארץ ב200 מטר חזה אבל גם רואד אומר שהנצחון הזה לא מרגיש לו כמו נצחון גדול. הוא שמר על התוצאה שלו מהמוקדמות שהתקיימו לפני חודש והמתחרה העיקרי שלו לא שחה. 

מה שווה יותר, לשפר את השיא האישי או המדליה? תסתכלו על הסרטון ותחליטו בעצמכם.
(רואד שוחה במסלול מספר 3, "שורה הרביעית" עם הכובע הלבן).

תודה רבה לשחיינית אליזבט גנדל שצילמה את הסרטון.

 

תגובות

1. עלי לפני 1 שנה
דליה

מומלצים